Panna Horoskop 2018

Gwiazdy wyraźnie pokazują, że horoskop 2018 jest dla Panny raczej spokojny. Ludzie urodzeni pod znakiem, którym króluje Merkury są zazwyczaj ciężko pracujący, szczerzy i uwielbiają porządek. Dlatego nie musisz się martwić o swoją karierę – nie ma tam żadnego zagrożenia. W życiu prywatnym czeka cię harmonia, nowe doświadczenia, ale również parę niespodzianek.

Początek roku wciągnie cię w wir wydarzeń. Mars naładuje cię mnóstwem pozytywnej energii, która udzieli się twojemu otoczeniu. Nic dziwnego więc, że Panna przyciąga do siebie mnóstwo ludzi. Być może wsród nich jest twój potencjalny partner. Zanim wasz związek stanie się oficjalny warto uważać na nadmiar zazdrości. Może to zniechęcić twoją drugą połówkę.

Z nadejściem lata 2018 ciepła pogoda zwabi cię na zewnątrz. Nie zostaniesz w jednym miejscu i będziesz chciał odkrywać świat. Wenus będzie znajdował się w Bliźniętach więc nie wystarczy ci jeden partner. Dlatego co chodzi o związki, to Panny będą chaotyczne. Kariera będzie spokojna. Wystarczy utrzymać aktualne tempo i zatrzymać grzeszne myśli na godziny po pracy.

Lato 2018 roku obiecuje świetne uczucie moralności, głównie od wpływem Marsa w Wodniku. Po wcześniejszym dzikim okresie wydarzenia dookoła ciebie w końcu się uspokoją więc w końcu będziesz miał czas na zosrganizowanie swoich długoterminowych celi. W pracy posiądziesz dobre umiejętności organizowania. Być może zauważy cię twój przełożony więc zasłużona nagroda cię nie ominie. Panny chętnie będą spędzać czas w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Horoskop sugeruje, że najlepiej będziesz się czuć w ich towarzystwie.

Chłodniejsze miesiące przyniosą ze sobą niezdecydowanie w strefie ważnych pytań. Jeśli więc masz przed sobą podjęcie ważnej decyzji to lepiej odłóż to na później. Sytuacja w związkach jesienią 2018 roku będzie spokojna i harmonijna. Być może będziesz chciał odciąć się od zewnętrznego świata. Będziesz również bardziej niedoręczny. Idealny czas na naukę i rozwój różnych umiejętności. Podczas zajmowania się sportami, Panny powinny uważać na stłuczenia. Pod koniec 2018 roku, najbardziej zakwitną stałe związki.