Horoskop 2023

W przyszłym, 2023 roku możesz spodziewać się ogromu energii i siły, które pomogą ci z długo wyczekiwanymi zmianami w twoim życiu personalnym i zawodowym. Dzięki motywacji, której zdecydowanie nie będzie ci brakowało, ciągle będziesz posuwać się do przodu.

Możesz spodziewać się, że przyszły rok będzie dla ciebie transformacyjny. Położenie Jowisza w Baranie wzmocni twój potencjał i ambicje i będziesz mógł osiągnąć swoje cele. Dotyczy to w szczególności znaków ognia.

W pierwszej połowie 2023, Bliźnięta, Waga, a szczególnie Wodnik, muszą uważać, ponieważ mogą wykazywać pewne autorytarne tendencje i brak zaufania do opinii innych. Może to prowadzić do starć z bliskimi i współpracownikami, czego mogą później żałować. Jednakże brak zaufania względem innych nie musi koniecznie być czymś złym, może również wzmocnić twoje poczucie obowiązku, które ostatecznie może okazać się korzystne.

W kwestii kariery, 2023 będzie bardzo dobrym rokiem! Szczególnie dla znaków ziemi, których już silna ambicja i pragnienie sukcesu finansowego zostaną wzmożone. Jak sugeruje pozycja Urana, będziesz bardzo kreatywny i pełen nowych pomysłów. Czasem będzie nawet ciężko w to uwierzyć.

W drugiej połowie roku, wielu z nas może doświadczyć wyrzutów sumienia. W tym czasie nie będziesz tolerował żadnych przejawów manipulacji i namowy. W tych wypadkach, szczególnie znaki ognia będą odczuwać silną niechęć i mogą być skłonne do agresji. Wodne znaki mogą czuć się bezbronnie, poczują się bezpieczniej za swoją tarczą ochronną.

Pod koniec roku Mars w Strzelcu przywróci ci energię życiową. Będziesz pragnąć podróży, uprawiania sportów i poznawania nowych ludzi, pośród których możesz znaleźć swoją bratnią duszę.