Lew Horoskop 2022

Horoskop dla osób spod znaku Lwa zapowiada się obiecująco na rok 2022. Pierwsza połowa roku przyniesie Ci wiele sukcesów zawodowych. Natomiast druga połowa to okres wielkiej radości i szczęścia w miłości oraz relacjach. Jednakże koniec roku może się trochę skomplikować – pojawią się problemy zdrowotne. Lew należy do znaków ognistych, pełnych energii i namiętności. W tym roku nastąpi dalsze umacnianie tych cech. Będziesz miał tyle energii, że ludzie wokół Ciebie będą z niej czerpać.

Pierwsze miesiące 2022 roku będą gorączkowe. Dzięki położeniu Marsa, w znaku Strzelca będziesz osobą przekonywujące i stanowczą, w przedstawianiu wielu nowych pomysłów, które będziesz w stanie obronić. Wykażesz się większym zaangażowaniem w pracy, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w hierarchii Twojej firmy oraz wynagrodzeniu. Twoi koledzy i koleżanki, mogą czerwienić się z zazdrości, a przełożeni próbować dociekać jak to się mogło stać. Na moment odłożysz swoje osobiste życie na bok. Upewnij się, że pamiętasz daty ważnych wydarzeń - takich jak czyjeś urodziny lub rocznica. Gdy o nich zapomnisz, Twoje zachowanie może być zinterpretowane jako obojętność.

Wiosną odniesiesz sukcesy we wszystkim, czego się podejmiesz. Postaraj się to jak najlepiej wykorzystać ten czas i np. zacznij wdrażać w życie swój własny projekt. W drugiej połowie roku zjawi się w Twoim życiu ktoś, kto odegra w nim ważną rolę. Jeśli doskwiera Ci samotność, być może znajdziesz potencjalnego partnera, którego wyczekujesz od lat. Jeśli już jesteś w związku, prawdopodobnie zawrzesz nową przyjaźń. Do spotkania dojdzie najprawdopodobniej latem i być może to wasz wspólny znajomy będzie jego organizatorem.

Pod względem zdrowotnym, horoskop ostrzega przed chorobami wirusowymi. Najbardziej podatni na nie będziecie jesienią oraz zimą. Osoby spod znaku Lwa są w ciągłym ruchu i prowadzą aktywny tryb życia. Trudno jest im usiedzieć na miejscu, ciało domaga się odpoczynku. Pamiętaj, że przejście nawet małej infekcji może doprowadzić do poważnych powikłań, jeśli o siebie nie zadbasz. Wtedy powrót do normalnego trybu życia zajmie znacznie więcej czasu. Pamiętaj zatem o zażywaniu witamin oraz aktywności fizycznej, by wzmocnić odporność i zapobiec chorobom.