Lew październik Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

Październik będzie miesiącem pełnym miłości i dobrych relacji dla Lwa. Będziesz zarażał pozytywnym nastrojem, śmiechem i dobrymi pomysłami. Dzięki temu i swojej bezpośredniości przyciągniesz uwagę innych. Jeśli nie masz partnera, podążaj za swoją intuicją i uczuciami, które w tym czasie odgrywają dużą rolę w twoich działaniach. Ten jesienny miesiąc obudzi w tobie wrażliwość na sprawy duchowe. Oddaj się więc zgłębianiu wiedzy w tej dziedzinie, czytając, uczęszczając na szkolenia oraz ucząc się technik medytacyjnych, które pomogą ci w wielu sferach życiowych.

Dzięki wpływowi planety Merkury na pozycje Wagi, pojawią się warunki sprzyjające samokształceniu. Możesz przykładowo zapisać się na szkolenia w miejscu pracy lub rozpocząć kurs nauki języka obcego. Jeśli nie masz ochoty przebywać w towarzystwie innych, dobra książka może okazać się rozwiązaniem.
W listopadzie osoby spod znaku Lwa będą potrzebować dłuższej chwili wytchnienia. Poprzedni rok nie należał do najłatwiejszych, dlatego w tym miesiącu dopadło Cię zmęczenie oraz demotywacja. Staraj się wysypiać, a dodatkowo pomyśl nad udaniem się na zabieg do spa. Bez wątpienia, Twoje ciało tego potrzebuje.

<< Lew wrzesień