Lew październik Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

Dzięki wpływowi planety Merkury na pozycje Wagi, pojawią się warunki sprzyjające samokształceniu. Możesz przykładowo zapisać się na szkolenia w miejscu pracy lub rozpocząć kurs nauki języka obcego. Jeśli nie masz ochoty przebywać w towarzystwie innych, dobra książka może okazać się rozwiązaniem.
W listopadzie osoby spod znaku Lwa będą potrzebować dłuższej chwili wytchnienia. Poprzedni rok nie należał do najłatwiejszych, dlatego w tym miesiącu dopadło Cię zmęczenie oraz demotywacja. Staraj się wysypiać, a dodatkowo pomyśl nad udaniem się na zabieg do spa. Bez wątpienia, Twoje ciało tego potrzebuje.

Pod wpływem Wenus październik zwiększy Twoją empatię, więc Lew nie będzie miał problemów z wyczuciem emocji innych i rozumieniem ich potrzeb. Emanujesz miłością, dzięki czemu przyciągniesz do swojego życia wiele pozytywnych wydarzeń - teraz możesz nawet spotkać miłość swojego życia. Rozwijają się także relacje rodzinne, dlatego zalecamy odezwać się również do jej dalekich członków. Możesz się zdziwić, jak dobrze się dogadujecie.

Lew listopad >>