Ryby Horoskop 2022

Osoby urodzone pod znakiem Ryby bazują na emocjach. Często mają skłonność do nadwrażliwości i mogą histerycznie oddziaływać na innych ludzi. To ich słabość. Rok 2022 będzie dla nich próbą. Przeszkody staną Ci na drodze, w pracy i życiu osobistym. Będziesz musiał/a sobie z nimi radzić nie tracąc głowy. Ostatecznie jednak to cię zahartuje, a w przyszłości pozowli uniknąć załamania nerwowyego.

W pierwszej połowie roku będziesz bardzo zajęty. Będziesz przytłoczony obowiązkami zawodowymi i prawie nie znajdziesz chwili wolnego czasu. Jednak w nadchodzących miesiącach zostaniesz za to należycie wynagrodzony finansowo. Gwiazdy będą układały się na Twoją korzyść, a Ty możesz wreszcie uzyskać wymarzony awans. Zaciśnij zęby w tym momencie i skup się na przyszłości; masz na co czekać.

Wczesną wiosną na Ryby wpłynie sprawujący nad nimi opiekę Jowisz. Dzięki temu efektowi możesz czuć się sfrustrowany i łatwo popaść w depresję. To wpłynie na twoje relacje. Staraj się unikać negatywnego myślenia - energia, którą promieniujesz, wraca do Ciebie, więc możesz łatwo wpaść w błędne koło. W tym czasie możesz czuć się niepewnie, a to zniekształci twój pogląd na rzeczywistość. Będziesz bezpodstawnie nieufny wobec swojego partnera lub bliskich. Nie bądź paranoikiem i miej uwagę na zachwowania, do których masz skłonności. Jeśli ci się uda, poprawi to twoje relacje w przyszłości.

Miesiące letnie spędzisz głównie z przyjaciółmi. Po trudnym okresie, którego doświadczyłeś, zasługujesz na restart. Wybierz się na wakacje nad morze, pod namiot na łonie natury lub jakiekolwiek inne miejsce, które ci przyjdzie Ci do głowy. Nie odrzucaj żadnej przygody, właśnie tego teraz potrzebujesz. Spędzanie czasu z przyjaciółmi skłoni Cię do refleksji.

Horoskop ostrzega, że ​​w drugiej połowie roku mogą u Ciebie wystąpić migreny i bezsenność. Dzieje się tak, ponieważ będziesz zestresowany z powodu swojego napiętego harmonogramu. Ryby są pracowite i często z tego podowdu przeciążone. Istotne jest zatem zrównoważenie pracy i odpoczynku. Spróbuj; twoje ciało będzie ci wdzięczne.

Zimowe miesiące będą spokojne. Będziesz cieszyć się ponadprzeciętnie dobrą sytuacją finansową, gdyż to częściowo odciąży Cię to od stresu. Wpłynie to na Twoje życie osobiste, które tylko rozkwitnie.

8837