Skorpion Horoskop 2023

W nadchodzącym roku 2023 przedstawiciele tego wodnego znaku zwiększą swoją pewności siebie i silną wolę, co pozwoli osiągnąć każdy znaczący zamierzony cel. Cokolwiek zdecydują, nie napotkają żadnych przeszkód. Jednocześnie, horoskop na 2023 rok ostrzega Skorpiony przed pokusą pójścia na skróty. Może to spowolnić ich działanie, a nawet dać złudne pozory rozwoju.

Wkroczysz w nowy rok z ogromną dozą odwagi i pracowitości. Twoi przełożeni będą wymagać od ciebie pełnego zaangażowania i lepszej jakości pracy, ty jednak poradzisz sobie z wszystkimi wymaganiami. Krok po kroku, będziesz odhaczać kolejne cele, i będzie ci znacznie łatwiej dać z siebie wszystko i uporać się z kolejnymi zadaniami. Uważaj jednak, bo możesz stać się celem sarkastycznych komentarzy, a nawet wdać się w ostrą wymianę zdań.

Pierwsza połowa roku będzie bardzo pracowita. W tym czasie możesz być podatny na problemy zdrowotne. Możesz złapać przeziębienie, a nawet doświadczyć problemów z kręgosłupem. Odezwą się do ciebie starzy znajomi i zaproponują grilla albo wspólną wycieczkę. Zaakceptuj to zaproszenie, a kontakt ze znajomymi pozwoli ci na oczyszczenie myśli.

W drugiej połowie roku odczujesz zmęczenie i przepracowanie. Nadeszła twoja kolej na znalezienie trochę czasu dla siebie i odpoczynek. To właśnie wtedy zaczniesz być bardziej emocjonalny, co może spowodować zamknięcie się w sobie, oraz niemożliwości nawiązania relacji z innymi. Nie należy cię tego bać, a wręcz przeciwnie, nawet taki trudny moment w życiu można wykorzystać na swoją korzyści. To najlepszy czas, żeby przyrządzić sobie ucztę kulinarną i nadrobić zaległości w serialach.

Mars w zodiaku obudzi w Skorpionie zazdrość. Twój partner znajdzie wielu nowych znajomych oraz nowe zainteresowania w tym roku, co niestety sprawi, że poczujesz się niepewnie i spanikowany. Bądź ostrożny ze swoimi pretensjami, twój partner bardziej potrzebuje wsparcia i opieki niż kolejnej sceny zazdrości.

Pod koniec roku uspokoisz swoje emocje i odnajdziesz wewnętrzną równowagę. Wraz z osiągnięciami pojawi się wielkie uczucie satysfakcji z dobrze wykonanej pracy, a ty będziesz mógł spędzić trochę czasu z bliskimi. Pozwól sobie na radość z chwil spędzonych z twoim partnerem.