Rak październik Horoskop 2023

Emocjonalny, ale czuły charakter, kapryśny i powściągliwy

W październiku Rak wyjdzie z bańki, i wyróżni się wśród innych ludzi dzięki swoim wyjątkowym dowcipom. Będziesz miał bardzo szybkie reakcje i trafne argumenty, które olśnią nie tylko twoich współpracowników, ale praktycznie każdy będzie jadł z twojej ręki. W tym okresie staniesz się intelektualistą, którego przemówienia zawsze będą miały sens. Dzięki temu nawiązanie nowych kontaktów nie będzie dla ciebie problemem i będziesz odpowiednim adeptem wyjazdów służbowych za granicę. Nie ćwicz fizycznie w tym okresie, ponieważ będziesz podatny na problemy z mięśniami.

Raki będą bardzo komunikatywne w październiku, co będzie spowodowane głównie przez Saturna. Chociaż zazwyczaj unikasz poznawania nowych ludzi, w tym czasie będziesz cieszyć się ich towarzystwem i łatwo dogadasz się z każdym. Możesz również wykorzystać tę umiejętność w negocjacjach biznesowych lub w kontaktach z władzami.
Jeśli chodzi o zdrowie, możesz cierpieć na skurcze łydek, którym powinieneś starać się zapobiegać, spożywając magnez i wszystkie pozostałe ważne witaminy. Na początku października Twoje stawy będą dość wrażliwe i podatne na urazy.

Rak listopad >>