Lew Horoskop 2023

W 2023 Lew będzie bardzo pewny siebie oraz odporny psychicznie. Osiągnie każdy wymarzony cel. Jego potrzeba bycia w centrum uwagi, zostanie w pełni zaspokojona. Przynajmniej w pierwszej połowie roku, kiedy to zaprezentuje swój dojrzały profesjonalizm, który będzie stawiany za wzór godny naśladowania. Jednocześnie, horoskop na rok 2023 zaleca Lwom pohamowanie przesadnej samokrytyki. Nadmierne epatowanie pewnością siebie może być odbierane jako arogancja.

Lwy zaczną rok w bojowym nastroju. Odhaczanie kolejnych sukcesów przyjdzie bez większego wysiłku. Lwy będą tak bardzo zmotywowane do działania, że czasami mogą wydawać się roztrzepane i apodyktyczne, a nie są to najbardziej pożądane cechy, zwłaszcza kiedy stoją na cele większego zespołu. Powinny spróbować zbalansować entuzjazm i dyscyplinę, nie popadając w skrajność.

W pierwszej połowie roku zatęsknisz na regularnym treningiem. Twoje ciało będzie w wystarczająco dobrej formie, co przyniesie dobre rezultaty w sportach z piłką. Uważaj jednak na problemy z trawieniem. Staraj się gotować zdrowiej albo odwiedzaj miejsca, w których będziesz mógł cieszyć się zbalansowanymi posiłkami i nie zapomnij o unikaniu pikantnych potraw.

Pozycja Marsa uwolni pozytywną i seksualna energię. Zatęsknisz za namiętnością i fizycznym kontaktem. Co więcej, możesz spodziewać się nowych doświadczeń w tej sferze swojego życia. Wielkie przygody miłosne czekają na ciebie. Twoja kreatywności widoczna będzie zwłaszcza w sferze zawodowej, gdzie będziesz zdumiony swoją pomysłowością, dzięki której jest realna szansa na awans. Jednocześnie w sferze uczuciowej możesz spodziewać się bardzo przyjemnych romantycznych chwil. Jeżeli nie jesteś zakochany, masz olbrzymią szansę na spotkanie kogoś interesującego.

Jesienią poczujesz wzmożone tępo pracy. Pojawią się wyrzuty sumienia z powodu niewystarczającej ilości snu. Twoje ciało poprosi cię o zmianę codziennych przyzwyczajeń i zażąda więcej uwagi. Dobrym pomysłem będzie wypad we dwójkę do spa albo krótkie wakacje, żeby złapać trochę słońca.

Rok 2023 zakończysz świętując swoje sukcesy. Będziesz pełen motywacji do dalszego rozwoju, ale potrzeba wyciszenia się i odpoczynku da o sobie znać. Inaczej mówiąc, zapewnij sobie spokój i wyciszenie w gronie najbliższych i nie poganiaj niczego.