omikron Tau RA:3H26m Dec:9°5' lambda Tau RA:4H2m Dec:12°32' Hyadum I RA:4H21m Dec:15°40' Hyadum II RA:4H24m Dec:17°35' Alcyone RA:3H48m Dec:24°9' Ain RA:4H30m Dec:19°13' tau Tau RA:4H43m Dec:22°59' Alnath RA:5H27m Dec:28°37' Aldebaran RA:4H37m Dec:16°32' theta Tau RA:4H30m Dec:15°54' zeta Tau RA:5H39m Dec:21°9'

Byk Horoskop

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

Horoskop 2024

kwiecień 2024  |  maj 2024

Horoskop dzienny - Byk

Nie bój się eksperymentować z kolorami i spróbować czegoś bardziej zabawnego. Kup sobie coś ciekawego, co sprawi, że zabłyśniesz lub pomaluj swój pokój. Pokaż ukrytego siebie, a Twoje oryginalność na pewno przyciągnie ludzi wokół Ciebie.

Nie bądź egoistą i nie myśl tylko o sobie. Zabierz partnera na obiad lub zaproś znajomych na drinka. Staraj się zadowolić innych.

Weź dzień wolnego i wybierz się gdzieś na wycieczkę - z rodziną, partnerem lub przyjaciółmi. Tylko nie siedź w domu cały czas.

Twój nastrój nie jest zbyt dobry, ale nie bądź zdesperowany. Zwróć uwagę na coś, co Cię cieszy. Zostań do późna w pracy i nie martw się zbytnio.

Horoskop na jutro >>

Byk Charakterystyka:

Byk to znak zestawiany z planetą Wenus, która patronuję urodzie i młodości. Byki przeważnie charakteryzuję materialistyczne podejście do życia, starają się one znaleźć realną korzyść w każdym jego aspekcie. Pomimo to, są to osoby bardzo wrażliwe, ulegające uczuciom. Typowa dla tego znaku jest wytrwałość z jaką dąży on do raz obranego celu.

Byki to osoby urodzone na wiosnę, a więc kochające przyrodę i sztukę, w której to mogą zaspokoić swoją wrodzoną ciekawość i wolę eksperymentowania. Całą swoją energię poświęcają w zdobywaniu doświadczenia. Na pierwszy rzut oka wydają się nieco wycofane i nieprzystępne, ale tak naprawdę to osoby cieszące się pełnią życia.

Byki to osoby mocno stąpające po ziemi, dlatego jest im niezwykle trudno zaufać nowościom. Są bardzo zasadnicze. Jeżeli posiadają jakieś marzenie, gotowe są poświęcić całą swoją energię, by je urzeczywistnić. Związane jest to z ich kolejną zaletą: skutecznością.  Byk to uczciwa i ambitna jednostka, która stara się zwyciężać w każdej konkurencji. Osoby te są z reguły bezkonfliktowe. Charakteryzuję je wyśmienite poczucie humoru. Cierpią na łakomstwo, co przyczynia się do, często u nich spotykanej, ociężałej postawy.

Słabością Byka jest jego mocna potrzeba sprawiedliwości. Łatwo jest go urazić. Prawie niemożliwą jest natomiast zmiana, raz już wyrobionej, opinii na temat danej osoby. Ciężko jest również uzyskać u Byka przebaczenie. Ich uwielbienie dla komfortu i spokoju często graniczy ze zwykłym lenistwem. Ich najgorszą wadą jest upór, spowodowany nadmierną ambicją i ślepym dążeniem do celu. Byki głęboką wierzą w swoje marzenia i ideały, nie lubią słuchać rad i cudzych argumentów, gdy stoją one  w opozycji do ich światopoglądu, stąd też zachowanie Byka często wydaję się bezduszne.

W karierze zawodowej Byki nie mają żadnych problemów, ponieważ są to osoby sumienne i zmotywowane do pomnażania swoich pieniędzy. Zawsze posiadają jasno wytyczony cel, do którego zdobycia nie boją się podjąć zmożonego wysiłku. Takie zachowanie procentuję i zawsze jest w stanie zapewnić im satysfakcjonujące zarobki. Byki realizują się w profesjach, gdzie ich upór i wytrwałość postrzegane będą jako zalety. Osoby te preferują pracę w spokojnym środowisku, z dala od nadmiernego wysiłku.

W życiu uczuciowym Byk docenia troskę ze strony partnera. Jest to osoba łasa na komplementy. Na Byku zawsze można polegać. Nawet jeżeli istnieje możliwość zdrady, wynikać ona będzie z ich nadmiernej zmysłowości i chwili słabości. Małżeństwo tego znaku przydarza się zazwyczaj niespodziewanie, bez snucia długoletnich planów. Byki mają potrzebę poczucia, że mogą polegać na swoich przyjaciołach, a rodzina zawsze zaoferuje im swoje wsparcie.