Strzelec Horoskop 2022

Rok 2022 będzie znaczący dla Strzelca w dziedzinie relacji. Ktoś z przeszłości spróbuje wrócić do twojego życia, a ty będziesz musiał podjąć decyzję, czy zasługuje na twoje zaufanie. Strzelec jest obdarzony dużą dozą optymizmu, co może prowadzić do naiwności. Automatycznie zakładasz, że inni są tak samo bezwzględni jak ty, ale w tym przypadku bądź ostrożny.

Styczeń będzie miesiącem zmian. Będzie ci w nim towarzyszyć kilka nierozwiązanych, ubiegłorocznych problemów do których będziesz musiał wrócić i odkryć ich prawdziwe źródło. Tylko wtedy będziesz miał trzeźwy umysł i będziesz mógł w pełni skoncentrować się na nowych wyzwaniach.

Na polu zawodowym będzie panowała napięta sytuacja. Jowisz, w znaku Ryb, będzie odziaływał na twoje serce. Twoje myśli powrócą do rozważań dotyczących kariery. Będziesz rozważny i ponownie weźmiesz pod uwagę niektóre opcje oraz opinie. W szczególności przestaniesz skupiać uwagę na rzeczach, które przez cały czas doprowadzały cię do szaleństwa; po prostu przejrzysz swoje działania. Konieczne będzie pokonanie lęku przed nieznanym, po prostu idź dalej.

Wiosna 2022 roku będzie dla Strzelca bardzo intensywna. Będziesz musiał wykazać się silną psychiką. W związkach los przygotował dla ciebie trudny test. Ktoś, kto kiedyś zajmował miejsce w twoim sercu i z kim twoje ścieżki się rozeszły, pojawi się znów blisko ciebie. Będziesz mieć mieszane uczucia, czuć zagubienie i niepewność. Osoba z Twojej przeszłości spróbuje odzyskać Twoją przychylność w każdy możliwy sposób. Bądź ostrożny i rozważny. Strzelec ma tendencję do rzucania się na różne rzeczy, w tym przypadku może mu to pomóc.

Jeśli chodzi o zdrowie, uważaj na zajęcia sportowe. Masz tendencję do pośpiechu i lubisz mieć różne rzeczy na głowie, ale twoja nieuwaga może mieć niefortunne konsekwencje. Unikaj sportów ekstremalnych i wybierz bezpieczniejszą alternatywę.

Horoskop mówi, że zimowe miesiące spędzisz aktywnie. Może pojedziesz w góry, na narty lub wbrew stereotypom codzienności wybierzesz się do ciepłych krajów. W każdym razie przeżyjesz satysfakcjonujący okres, na który naprawdę zasługujesz po pokonaniu wszystkich trudności 2022 roku.