Horoskop 2022

Zbliżający się rok 2022 będzie przebiegał w duchu poznania siebie. Układ planet będzie sprzyjał osobom, które podejmą się pracy nad sobą i realizacji w różnych, nowych dziedzinach życia.

Nowy rok powita Cię spokojnie, zatem postaraj się w tym czasie skupić maksymalnie na sobie; całkiem możliwe, że zaskoczy Cię ilość drzemiącego w Tobie ukrytego potencjału. Jednak zachowaj ostrożność i pamiętaj o potrzebach innych. Nie postępuj samolubnie. To ostrzeżenie szczególnie dla osób spod żywiołu ognia, które są podatne na tego typu zachowania.

Jowisz będzie znajdował się w znaku Ryby i najbardziej dotknie nas jego wpływ w pierwszej połowie roku. W szczególności odczują to osoby, spod znaków żywiołu wody, które są naturalnie nieśmiałe i w pewien sposób introwertyczne. Oddziaływanie znacznie wpłynie na te cechy charakteru, pogłębiając je. W efekcie czego u tych osób może pojawić się chęć zamknięcia się na świat. Osoby spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika, będą mogły skoncentrować się bardziej na swoich priorytetach i je przewartościować. Osoby spod znaku Barana, Strzelca i Lwa również skorzystają w tym okresie. Będą w stanie zachować spokój, powstrzymując swoje impulsywne zachowania.

Kariera zapowiada się w 2022 roku obiecująco, zapowiadając spore sukcesy. Uran w Byku będzie wywierał na nas wpływ, stymulując naszą kreatywność. Najwięcej skorzystają na tym osoby spod znaków żywiołu ziemi: rozwiną wyobraźnię i nabiorą odwagi do realizacji własnych pomysłów.

Jeśli chodzi o relacje, priorytetem stanie się rodzina. Uświadomimy sobie, że tak naprawdę nikt z nas nie jest samotny i zasługuje na wsparcie kogoś bliskiego, które pozwala zacisnąć więzi. Dzięki niemu, tworzy się poczucie stabilności emocjonalnej i przynależności.

Tej zimy wszystkie sprawy, które skumulowały się przez ostatnie kilka miesięcy, w końcu zostaną zamknięte. Zakończą się również zmiany, zachodzące w naszym wnętrzu. Poczujemy wielką wdzięczność za wszystko, czym obdarzy nas rok 2022. Powinniśmy jednak zachować ostrożność na wszelkiego rodzaju choroby sezonowe. Pod koniec roku nasze ciało będzie bardziej podatne na złapanie infekcji, szczególnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Postaraj się regularnie przyjmować niezbędne witaminy oraz dbaj o kondycję fizyczną, by wzmocnić swoją odporność.