1 Gem RA:6H5m Dec:23°16' Tejat Prior RA:6H16m Dec:22°30' Tejat Posterior RA:6H24m Dec:22°30' Mebsuta RA:6H45m Dec:25°7' v Gem RA:6H30m Dec:20°12' tau Gem RA:7H12m Dec:30°13' theta Gem RA:6H54m Dec:33°56' Castor RA:7H36m Dec:31°51' iota Gem RA:7H27m Dec:27°46' u Gem RA:7H37m Dec:26°52' Pollux RA:7H46m Dec:27°59' kappa Gem RA:7H45m Dec:24°21' Wasat RA:7H21m Dec:21°57' Mekbuda RA:7H5m Dec:20°33' Alhena RA:6H39m Dec:16°23' lambda Gem RA:7H19m Dec:16°31' Alzirr RA:6H46m Dec:12°53'

Bliźnięta Horoskop

Komunikatywny i miły charakter, z poczuciem humoru i kreatywności

Horoskop 2022

maj 2022  |  czerwiec 2022

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Możesz bardzo łatwo pokonać stres. Jesteś zrównoważony i nic nie może tego zmienić. Zrób dobry użytek z tej harmonii i zabierz się za bardziej wymagające zadania, których unikałeś wcześniej.

Uda Ci się wprowadzić relaksujący nastrój w domu, jeśli odsuniesz problemu ze szkoły lub pracy na bok. Zwróć uwagę na bardziej przyjemne rzeczy.

Szczęście sprzyja przygotowanym, więc powinieneś spędzić trochę więcej czasu na kończeniu zadania lub poszukiwaniu informacji na temat pracy.

Jeśli długo byłeś w stresie, lub zbyt mocno się starasz, Twoje zdrowie może ucierpieć. Częściej się relaksuj.

Horoskop na jutro >>

Bliźnięta Charakterystyka:

Osoby spod tego znaku cechuję ciekawość świata. Z zapałem uczą się i przyswajają nowe informację. Sprawiają wrażenie osób oczytanych, mimo, że ich wiedza z reguły jest powierzchowna. Kochają odkrywać nowe dziedziny. Bliźinięta są gotowe na poświęcenie znacznej ilości swojej energii, jeżeli tylko unają coś za godne ich czasu i uwagii. Są bystre i spostrzegawcze, łączą fakty szybciej niż otoczenie. Ich zapał do nauki nie są w stanie ugasić negatywne opinie osób trzecich. Bliźnięta słuchają opinii innych jedynie po to, by sformułować swoje własne zdanie. Poglądy otoczenia, mają dla nich same w sobie, niewielkie znaczenie. Dlatego też same nie narzucają nigdy swoich przekonań innym i szanują odrębne opinie. Bliźnieta mogą być postrzegane jako flegmatycy, ale tak naprawdę często żyją one w ogromnym stresie i napięciu.

Cierpią z poczucia osamotnienia, maja wrażenie, że życie przecieka im przez palce. Pomimo tych odczuć, w sposób naturalny przychodzi im nawiązywanie nowych kontaktów. To co przeżywają i czują w danym momencie życia, na długo zapada im w pamięć. Są trudnymi przeciwnikami w sporach, biorąc pod uwagę ich łatwość wysławiania się i prowadzenia dyskusji, dobrą pamięć i samokontrolę. Najważniejsza dla Bliźniąt jest wolność decyzjii i działania. Poddają się w ostatczności, gdy wiadomym jest kto zostanie zwycięzcą.

Bliźnięta to doskonali wojownicy na słowa, którzy starają się unikać konfrontacji fizycznej. Nie czują wyrzutów sumienia, gdy stosują, w osiągnięciu danego celu, oszczerstwa i nieuczciwości.

Ich wadą jest niedojrzałość i nerwowość, wynikająca z niepewności siebie i częstej zmiany poglądów. Sami nie potrafią bezpośrednio wpłynąć na otoczenie. Bliźnięta jedynie krytykują daną sytuację, oceniają ją i komentują. Z tego powodu, otoczenie powinno ich słuchać i starać się Bliźnięta zrozumieć. Są to osoby, które bardzo cierpią z powodu porażek. Najlepsze wyniki osiągają przy sprzyjającej konstelacji gwiazd. Gdy gwiazdy im nie sprzyjają, osoby spod tego znaku, tracą pewność siebie i mogą poddać się swojemu kompleksowi niższości.

W związkach Bliźnięta to źli partnerzy, ich uczucia i zaangażowanie są zazwyczaj płytkie. Często w tym samym okresie, pozostają w kilku wolnych związkach, co powoduję, że sami są badzo tolerancyjni w tym temacie. Bliźnięta potrzebują sporo własnej przestrzeni i wolności, które zaprowadzą je do ich przyszłego partnera.

Co do kariery, możemy zaobserwować skutki wynikające z  ich niestabilności i powierzchowności. To dlatego nie są stworzeni do profesjii wymagających zbyt wiele wysiłku i koncentracji.