1 Gem RA:6H5m Dec:23°16' Tejat Prior RA:6H16m Dec:22°30' Tejat Posterior RA:6H24m Dec:22°30' Mebsuta RA:6H45m Dec:25°7' v Gem RA:6H30m Dec:20°12' tau Gem RA:7H12m Dec:30°13' theta Gem RA:6H54m Dec:33°56' Castor RA:7H36m Dec:31°51' iota Gem RA:7H27m Dec:27°46' u Gem RA:7H37m Dec:26°52' Pollux RA:7H46m Dec:27°59' kappa Gem RA:7H45m Dec:24°21' Wasat RA:7H21m Dec:21°57' Mekbuda RA:7H5m Dec:20°33' Alhena RA:6H39m Dec:16°23' lambda Gem RA:7H19m Dec:16°31' Alzirr RA:6H46m Dec:12°53'

Bliźnięta Horoskop

Komunikatywny i miły charakter, z poczuciem humoru i kreatywności

Horoskop 2024

maj 2024  |  czerwiec 2024

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Możesz oczekiwać dobrych wieści. Wreszcie zaczynasz się rozwijać i Twój nastrój będzie się polepszał z minuty na minutę. Nie popuszczaj wodzów fantazji. Stąpaj twardo po ziemi.

Nie bądź uległy; nie toleruj zachowania swojego partnera, jeśli Ci się to nie podoba. Powiedz, co Ci przeszkadza.

Jeśli podejmiesz jeden niewłaściwy krok, cała praca może rozpaść się jak domek z kart.

Zamiast iść do pubu, wybierz się z przyjaciółmi pouprawiać sport. Zobaczysz, jak wiele będziesz miał z tego radości.

Horoskop na jutro >>

Bliźnięta Charakterystyka:

Osoby spod tego znaku cechuję ciekawość świata. Z zapałem uczą się i przyswajają nowe informację. Sprawiają wrażenie osób oczytanych, mimo, że ich wiedza z reguły jest powierzchowna. Kochają odkrywać nowe dziedziny. Bliźinięta są gotowe na poświęcenie znacznej ilości swojej energii, jeżeli tylko unają coś za godne ich czasu i uwagii. Są bystre i spostrzegawcze, łączą fakty szybciej niż otoczenie. Ich zapał do nauki nie są w stanie ugasić negatywne opinie osób trzecich. Bliźnięta słuchają opinii innych jedynie po to, by sformułować swoje własne zdanie. Poglądy otoczenia, mają dla nich same w sobie, niewielkie znaczenie. Dlatego też same nie narzucają nigdy swoich przekonań innym i szanują odrębne opinie. Bliźnieta mogą być postrzegane jako flegmatycy, ale tak naprawdę często żyją one w ogromnym stresie i napięciu.

Cierpią z poczucia osamotnienia, maja wrażenie, że życie przecieka im przez palce. Pomimo tych odczuć, w sposób naturalny przychodzi im nawiązywanie nowych kontaktów. To co przeżywają i czują w danym momencie życia, na długo zapada im w pamięć. Są trudnymi przeciwnikami w sporach, biorąc pod uwagę ich łatwość wysławiania się i prowadzenia dyskusji, dobrą pamięć i samokontrolę. Najważniejsza dla Bliźniąt jest wolność decyzjii i działania. Poddają się w ostatczności, gdy wiadomym jest kto zostanie zwycięzcą.

Bliźnięta to doskonali wojownicy na słowa, którzy starają się unikać konfrontacji fizycznej. Nie czują wyrzutów sumienia, gdy stosują, w osiągnięciu danego celu, oszczerstwa i nieuczciwości.

Ich wadą jest niedojrzałość i nerwowość, wynikająca z niepewności siebie i częstej zmiany poglądów. Sami nie potrafią bezpośrednio wpłynąć na otoczenie. Bliźnięta jedynie krytykują daną sytuację, oceniają ją i komentują. Z tego powodu, otoczenie powinno ich słuchać i starać się Bliźnięta zrozumieć. Są to osoby, które bardzo cierpią z powodu porażek. Najlepsze wyniki osiągają przy sprzyjającej konstelacji gwiazd. Gdy gwiazdy im nie sprzyjają, osoby spod tego znaku, tracą pewność siebie i mogą poddać się swojemu kompleksowi niższości.

W związkach Bliźnięta to źli partnerzy, ich uczucia i zaangażowanie są zazwyczaj płytkie. Często w tym samym okresie, pozostają w kilku wolnych związkach, co powoduję, że sami są badzo tolerancyjni w tym temacie. Bliźnięta potrzebują sporo własnej przestrzeni i wolności, które zaprowadzą je do ich przyszłego partnera.

Co do kariery, możemy zaobserwować skutki wynikające z  ich niestabilności i powierzchowności. To dlatego nie są stworzeni do profesjii wymagających zbyt wiele wysiłku i koncentracji.