Byk Horoskop 2023

W 2023 osoby spod znaku Byka będą podążać za pieniędzmi i nowymi doświadczeniami. Ich mocnymi stronami będą wytrwałość i ambicja, dlatego horoskop zaleca, by dążyć prosto do celu i nie przejmować się opiniami innych ludzi. Ponieważ przedstawiciele tego znaku są skłonni do materializmu, w gorączce pogoni za pieniądzem mogą łatwo znaleźć się w sytuacjach, w których inni uznają ich za bezdusznych. Nie dotyczy to jednak związków, więc spodziewaj się w tej sferze życia bardzo silnych i emocjonalnych doświadczeń.

W Nowy Rok wkroczysz z pełną werwą i motywacją. Silna potrzeba szczegółowego planowania z dużym wyprzedzeniem popchnie Cię do przodu. Będziesz mieć jasną wizję swojej kariery i nie zabraknie Ci motywacji, by do niej dążyć, nawet jeśli oznacza to uczęszczanie na dodatkowe zajęcia czy uczenie się po nocach.

Wiosenne miesiące rozbudzą w Tobie chęć podróżowania i poznawania nowych kultur. Osiągniesz cel połączenia wojaży z zarabianiem pieniędzy. Twoi przyjaciele Cię w tym wesprą. Możliwe, że pojadą z Tobą, jeśli tak bardzo spodoba im się Twój plan. W tym okresie będziesz mieć duży apetyt, więc zwróć uwagę na swoją wagę i nie zapomnij o ćwiczeniach fizycznych.

Dzięki pozycji Wenus Twoje zmysły zostaną intensywnie pobudzone, szczególnie wiosną. Wszystko, co związane ze związkami romantycznymi, przeżyjesz dwukrotnie silniej. Licz na głębokie rozmowy z partnerem, a także piękne wspólne chwile. W tym czasie postawisz sobie i swojemu partnerowi wysokie wymagania, co może wywołać kłótnie, którym będą towarzyszyć bardzo silne emocje. Jeżeli nie masz stałego partnera, być może w tej chwili Twoja bratnia dusza czeka na Ciebie tuż za rogiem.

Jesienią poczujesz zmęczenie i oddalisz się od innych. Poradzisz sobie z tym na przykład poprzez zanurzenie się w lekturze książek o samorozwoju. Stanie się tak, ponieważ nastąpią pewne zmiany w Twoim obecnym sposobie myślenia. Możesz wykorzystać ten okres na uporządkowanie starych rzeczy i zrobienie miejsca w szafie na nowe.

Zimą przytłoczą Cię obowiązki, które nawarstwiały się w ciągu roku, przez co poczujesz frustrację. Nie daj się im przytłoczyć. Świat się nie rozpadnie, jeśli nie uda Ci się czegoś skończyć. Postaraj się jak tylko możesz, ale nie przesadzaj. Lepiej się zrelaksuj i ciesz towarzystwem przyjaciół i rodziny.