Horoskop 2024

Wszystkie znaki zodiaku doświadczą zmian i nowych perspektyw na życie w nowym roku. Przy konsekwentnym wysiłku horoskop na 2024 rok przewiduje sukces zarówno w pracy, jak i w finansach, a także pozytywne spojrzenie na romantyczne relacje.

Wpływ Marsa w Strzelcu sprawi, że początek roku będzie optymistyczny, pełen wolności i przygód. Motywacja i zastrzyk energii pomogą ci pracować nad wyznaczonymi celami. Niemniej jednak znaki ognia powinny zachować ostrożność, ponieważ mogą się rozpraszać i odbiegać od swoich planów.

Gdy energia się ustabilizuje, pierwsza połowa roku będzie idealna dla biznesu, pracy i nauki. Stopniowo będziesz pracować nad wszystkimi swoimi celami i poczujesz stały postęp. Znaki ziemskie, które są z natury praktyczne i cierpliwe, przyjmą pragmatyczną postawę, podczas gdy znaki wodne mogą spodziewać się doskonałych wyników. Bogactwo i przyjemność będą cechować ten okres.

W środku lata, wraz z ruchem Saturna, poczujesz ciężar swoich zobowiązań. Podejmowanie ważnych decyzji lub podejmowanie dodatkowych zadań będzie stresujące. Znaki powietrzne mogą czuć się wyczerpane i niespokojne, jeśli nie zrobią sobie przerwy. Dlatego najlepiej jest zwolnić i poświęcić czas zarówno sobie, jak i swojej rodzinie.

Jesienią Jowisz przechodzi w retrogradację, co będzie szczególnie trudne dla Lwa i Wodnika, które nie zobaczą owoców swojej pracy i mogą popaść w depresję. To napięcie pomoże im jednak zmienić swoje życie na lepsze. Z drugiej strony fortuna sprzyja znakom ziemskim, a drzwi możliwości otworzą się przed ich oczami.

Mars będzie miał wpływ pod koniec roku, ale tym razem na Raka, powodując chęć budowania wartości rodzinnych. Łagodność znaku i energia ognistej planety doprowadzą do zwiększonej wrażliwości. Będziesz spędzać czas z bliskimi, a głębia twoich uczuć wypełni twojego ducha.