Lew Horoskop 2024

Dla osób urodzonych pod znakiem Lwa nowy rok przyniesie satysfakcję z miłości, bogactwa i poprawy kariery. Horoskop dla Lwa 2024 zapowiada bardzo aktywny i udany rok.

W pierwszych miesiącach nie będziesz już cieszyć się codzienną rutyną, ale raczej będziesz mieć ochotę podążać za swoimi pasjami. Wyjedziesz za granicę, podejmiesz nowe hobby, rozpoczniesz nowy projekt lub rozwiniesz swój umysł poprzez naukę. Cokolwiek zrobisz, będziesz mieć szczęście w tym roku.

Wiosną spotkasz się z dezaprobatą ludzi wokół ciebie, a niektórzy członkowie rodziny uznają twoje plany za stratę czasu lub pieniędzy. Krytyka nie zniechęci cię, ponieważ jako Lew jesteś pełen pewności siebie. W końcu twoje najbliższe relacje ulegną poprawie i rozwiążesz problemy w pracy, których wcześniej nie mogłeś rozwiązać.

Latem Wenus wejdzie do Lwa, co wpłynie na twoje relacje. Przed tobą romantyczne i namiętne czasy, a twój urok przyciągnie innych. Jeśli jednak jesteś w niezrównoważonym związku, przygotuj się na potencjalne złamane serce. Nawet w harmonijnym współistnieniu możesz stać się zazdrosny w tym okresie.

W pracy zachowasz pozytywne nastawienie, weźmiesz na siebie więcej obowiązków i pokażesz swoje zdolności przywódcze. Zaowocuje to uznaniem twoich wysiłków, a nawet szansami na awans w 2024 roku. Nie zapomnij zrelaksować się po pracy, twój intensywny styl życia może sprawić, że będziesz niespokojny i spięty.

Ruch Merkurego będzie szczególnie widoczny jesienią. Twoja zdolność do prezentowania się ze stylem i elegancją sprawi, że będziesz w centrum uwagi. Jeśli pracujesz w marketingu lub chcesz promować swój nowy projekt lub pomysł, jest to korzystny okres dla takich wysiłków. Jednak w obliczu krytyki możesz przyjąć upartą postawę i przesadnie reagować na wszystko inne niż pochwała lub aprobata.

Pod koniec roku Mars wkracza do twojego znaku, przynosząc energię i kreatywność. Będziesz mieć jasno określone cele, a wpływ Marsa wzmocni twoje zasady. Ostatecznie będziesz dumny ze wszystkiego, co osiągnąłeś w 2024 roku.