Marzec Horoskop 2022

Przełomowy miesiąc pomiędzy zimą a wiosną, kiedy oczekujemy pozytywnej zmiany i w końcu możemy pożegnać się z zimnymi dniami. Taki jest miesiąc Marzec. Dla wielu jest to wyzywający miesiąc, a dla innych jest on początkiem lepszego jutra.

W marcu przygotuj się na mocną dawkę nowej energii. Jeśli nauczysz się z nią pracować, możesz ją skutecznie wykorzystać na swoją korzyść, szczególnie w sferze miłosnej. Z łatwością zbudujesz relacje i przyciągniesz uwagę innych. Będzie to naturalne dla znaków powietrznych, jako że z łatwością się adaptują. Wręcz przeciwnie w wypadku Barana, Strzelca i Lwa, którzy mogą mieć problem, jeśli nie będą w stanie prawidłowo pokierować tą energią.Wpływ Neptuna w Rybach będzie silny w obszarze twojej kariery. Dzięki niemu zyskasz niezbędną wytrzymałość i siłę psychiczną, aby osiągnąć upragnioną pozycję zawodową.

Horoskop na Marzec 2022 mówi, że ponieważ dany miesiąc jest dość niestabilny, jest to zły czas na rozprawianie się ze swoimi uczuciami. Lepiej będzie jeśli spędzisz swój wolny czas w towarzystwie bliskich. Marzec nie jest dobrym miesiącem na medytacje i rozmyślania.

Kwiecień Horoskop 2022 >>