Lew marzec Horoskop 2022

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W tym miesiącu wykażesz się większą asertywnością oraz pewnością siebie. To świetna okazja, by wykorzystać te cechy na swoją korzyść i spróbować rozwiązać problemy, przy których do tej pory pojawiała się niepewność. Skoncentruj się na tych cechach, na których najbardziej ci zależy.
W marcu osoby spod znaku Lwa powinne opanować swoją porywczość, która może zaowocować długotrwałymi konfliktami. Pozycja księżyca będzie Ci sprzyjać same w tą porę będziesz w stanie uświadomić sobie konsekwencje twojego postępowania, zanim jeszcze do niego dojdzie. Marzec będzie dla Ciebie miesiącem dualności i dylematów.

Wraz z nadejściem tego miesiąca obudzą się w Tobie romantyczne emocje- jeśli od dłuższego czasu jesteś singlem, marzec może być dla Ciebie punktem zwrotnym. Energia tego miesiąca sprzyja również tym, którzy od dawna są w związkach. Lew poczuje umiejętność jasnego komunikowania się i zrobi z niej dobry użytek. Wasze dary duchowe również wysuną się na pierwszy plan i wraz ze swoją połówką będziecie porozumiewać się niemal telepatycznie. Nie zapomnij jednak o rzeczywistości, spacery wśród natury zapewnią Ci dobry efekt uziemienia.

<< Lew luty