Lew marzec Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

W marcu Lew oprze się swojemu temperamentowi. Z wielkim entuzjazmem skorzystasz ze wszystkich okazji, które zostaną ci przedstawione i osiągniesz we wszystkim wspaniałe rezultaty. Może to rozzłościć twoje otoczenie, które pozazdrości ci twojego sukcesu. W towarzystwie będziesz wyróżniał się niezwykłym czarem osobistym i poczuciem humoru. Twoje pełne entuzjazmu opowieści wzniecą w innych zainteresowanie i sprawią, że staniesz się ich ulubieńcem. W tym okresie możesz spodziewać się problemów trawiennych, dlatego skup się na zdrowym jedzeniu i odpoczynku.

W tym miesiącu wykażesz się większą asertywnością oraz pewnością siebie. To świetna okazja, by wykorzystać te cechy na swoją korzyść i spróbować rozwiązać problemy, przy których do tej pory pojawiała się niepewność. Skoncentruj się na tych cechach, na których najbardziej ci zależy.
W marcu osoby spod znaku Lwa powinne opanować swoją porywczość, która może zaowocować długotrwałymi konfliktami. Pozycja księżyca będzie Ci sprzyjać same w tą porę będziesz w stanie uświadomić sobie konsekwencje twojego postępowania, zanim jeszcze do niego dojdzie. Marzec będzie dla Ciebie miesiącem dualności i dylematów.

Lew kwiecień >>