Lew kwiecień Horoskop 2022

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

Kwiecień będzie dla osób spod znaku Lwa miesiącem niezależności i zmian. Niezależnie od tego czy zmiana nastąpi w Twoim zachowaniu, stylu życia, pracy bądź wyglądzie - będziesz w stanie w pełni, czerpać z tego radość. Nie zapominajmy jednak o pewnych minusach. Być może najdzie Cię chęć pozbycia się obecnych zobowiązań i zapragniesz cieszyć się wolnością. Jednakże później możesz żałować takich zmian.
Jeśli pasjonują cię nauki alternatywne - ten miesiąc to najlepszy czas na ich studiowanie. Według horoskopu w tym czasie odkryjesz wyjątkowy talent, jednakże nie pozostanie on z Tobą na długo.

W tym czasie uważaj na przesadzone wybuchy emocji. Jesteś pod ogromną presją w pracy i masz skłonność do dawania upustu swojemu niezadowoleniu wśród otoczenia. Może wydawać się, że Lwy celowo szukają konfliktów, więc ich zachowanie może być nawet nieco aroganckie. Jeśli chcesz się uspokoić, skup się na swojej fizyczności. Zacznij jeść mniej przetworzoną żywność i uzupełnij niezbędne minerały - na przykład magnez, który jest dobry na nerwowość. Wreszcie, nie zaniedbuj niezbędnego ruchu. Dzięki temu łatwiej przejdziesz do kwietnia.

<< Lew marzec