Lew kwiecień Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

Kwiecień obudzi w Lwie seksualną energię i nieujarzmione pragnienie. Wszystkie tematy, które były dla ciebie tabu teraz się przed tobą odsłonią i zaczniesz odkrywać nowe obszary swojej seksualności. Zaplanuj ze swoim partnerem weekend, tylko dla was, żebyście mogli rozkoszować się momentami intymności bez przeszkód. Jednak twój apetyt na seks będzie tak silny, że spodoba ci się idea pełnej wolności, która później może wymknąć się spod kontroli i źle się na tobie odbić. Nie daj się za bardzo ponieść momentom uniesienia, aby nie stracić tego, co naprawdę ważne.

Kwiecień będzie dla osób spod znaku Lwa miesiącem niezależności i zmian. Niezależnie od tego czy zmiana nastąpi w Twoim zachowaniu, stylu życia, pracy bądź wyglądzie - będziesz w stanie w pełni, czerpać z tego radość. Nie zapominajmy jednak o pewnych minusach. Być może najdzie Cię chęć pozbycia się obecnych zobowiązań i zapragniesz cieszyć się wolnością. Jednakże później możesz żałować takich zmian.
Jeśli pasjonują cię nauki alternatywne - ten miesiąc to najlepszy czas na ich studiowanie. Według horoskopu w tym czasie odkryjesz wyjątkowy talent, jednakże nie pozostanie on z Tobą na długo.

Lew maj >>