Waga Horoskop 2024

Według horoskopu na 2024 rok, będzie to korzystny okres dla Wagi, aby znaleźć wymarzony związek, ale nawet zniszczone więzi otrzymają nową szansę. Szczęście powróci do ciebie i możesz spodziewać się miłych niespodzianek w pracy i finansach.

Początek roku przyniesie pozytywne wiadomości i rozwiąże problemy w sprawach rodzinnych, które cię niepokoiły. W pracy nie będzie widać poprawy, ale zmieni się to w drugiej połowie roku, więc bądź cierpliwy.

Wiosna przyniesie nową energię, a pokonując przeszkody, awansujesz w swojej pracy.

Latem, wraz z ruchem Wenus, skupisz się na związkach, w których będziesz szczerze wyrażać swoje uczucia do innych. Staniesz się czystą i romantyczną duszą. Odpowiedzią będzie harmonijne współistnienie, a twoi bliscy poczują się z tobą komfortowo. Nie przyciągniesz całej uwagi, ale we właściwym czasie oczarujesz innych i nawiążesz nowe przyjaźnie. Jeśli jesteś w niezrównoważonym związku, konsekwencje będą silnie manifestowane przez przejście Wenus. Mimo to nie wszystko będzie stracone, ponieważ ten czas przynosi pozytywne zmiany i nowe początki, co jest dobre nawet dla Libras, którzy jeszcze nie znaleźli swojej bratniej duszy.

Jesienią Merkury pogorszy twoją zdolność do podejmowania decyzji i wolałbyś pozostać neutralny w sporach. Dlatego powinieneś przyjąć powściągliwą postawę. Pomimo tych zewnętrznych trudności poczujesz spokój i w razie potrzeby znajdziesz kompromis.

W 2024 roku osiągniesz wyniki w swojej karierze. Będziesz jednak musiał polegać tylko na sobie - co może być trudne w pierwszych miesiącach. Stopniowo wybierzesz właściwą ścieżkę, której będziesz bronić własnym, niepowtarzalnym stylem. W drugiej połowie roku będziesz iść naprzód i bardzo dobrze radzić sobie zarówno na studiach, jak i w pracy. Wagi odczują wpływ wejścia Plutona do Wodnika, gdzie pozostanie przez prawie dwadzieścia lat. Dlatego powinieneś przygotować się na pozytywną transformację w pracy i życiu osobistym.

Będziesz cieszyć się owocami swojej pracy i dasz sobie trochę zasłużonego odpoczynku.