Horoskop 2020

Z pewnością jesteś ciekawy co przyniesie Ci Horoskop 2020. Jesteśmy zespołem doświadczonych astrologów, jest nam niezmiernie miło, że możemy dzielić się z Tobą tą wiedzą.

Ogólnie mówiąc, ten rok będzie rokiem transformacji w każdym aspekcie. Czy w końcu osiągniesz wyznaczone cele zawodowe? Czy spotkasz miłość swojego życia? Nasz horoskop powie Ci w jakim kierunku zmierza Twoje życie.

Przez cały rok 2020 będzie kierowała nami chęć ciągłych zmian. Powodem tego będzie pozycja Urana w Taurusie, która potrwa do października. Z tego powodu nasze przekonania, wartości i tradycje rodzinne będą wydawać się przestarzałe, a my postaramy się zastąpić je nowymi i lepszymi. Również jednak mogą pojawić się niespodziewane zwroty w relacjach międzyludzkich.

W naszym życiu zawodowym wykorzystamy wielką moc mentalną przyniesioną nam przez Neptuna, która zawędruje do znaku Ryb. Nasze myśli będą silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej i przy odrobinie cierpliwości mogą doprowadzić nas do osiągnięcia wyznaczonych celów. Oczywiście nie za darmo. Bez wysiłków własnych i samokształcenia, bezcelowe będzie siedzenie i czekanie na sukces.

Jeżeli chodzi o miłość i związki możemy spodziewać się cichego i spokojnego okresu. Całoroczny ruch Saturna rozbudzi w nas różne obawy, które stłumią nasze życie społeczne. Na początku tego roku planety przetną się ze znakiem Koziorożca i z tego powodu możemy obawiać się wykluczenia ze społeczeństwa, zatem będziemy trzymać się na dystans.Właśnie dlatego głownie będziemy skupiać się na rodzinnych firmach w których poczujemy się swobodnie i nie będziemy bali się pokazać swojego prawdziwego oblicza.

Nawiązując do gwiazd powinniśmy w 2020 roku wziąć swoje zdrowie we własne ręce. Jest to idealny czas żeby przemyśleć swoją dietę i zacząć regularnie ćwiczyć. Warto zacząć stopniowo i słuchać swojego ciała aby nie nabawić się drobnych obrażeń.

Chcesz doiedzieć się więcej co przyniesie Ci rok 2020? Przeczytaj Horoskop dla swojego znaku zodiaku poniżej.