Lew luty Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

W lutym Lew będzie bardzo kreatywny, ale i bardziej wycofany. W twojej głowie pojawi się wiele ciekawych pomysłów, które będziesz chciał wprowadzić w życie. Musisz jednak pamiętać, że coś będziesz musiał poświęcić. W związku z czym, w tym miesiącu musisz przede wszystkim myśleć racjonalnie i przekalkulować wszystkie „za" i „przeciw", zanim coś rozpoczniesz. W tym czasie głównie skupisz się na sobie i ciężko będzie ci się udzielać towarzysko. Nie próbuj od tego uciekać i zrób przerwę od wydarzeń społecznych. Skup się na swoim komforcie.

Jeśli ostatni miesiąc nie poszedł po myśli Lwów, będą oni chętni do podejmowania ryzyka. Jak dotąd ryzyko często było opłacalne. Jednak pamiętaj, że może mieć ono fatalne skutki. Zastanów się czy zawsze gra jest warta świeczki.
W lutym będziesz się czuć nieswojo. Pomocna może okazać się izolacja od innych. Chociaż będzie to dla ciebie trudne, postaraj się jak najwięcej czasu spędzać w samotności. Wykorzystaj ten czas na uporządkowanie myśli, zanim zaangażujesz się w życie innych osób.

Lew marzec >>