Waga Horoskop 2019

W przeciwieństwie do zeszłego roku, Horoskop 2019 dla Wagi jest spokojny oraz pełny wydarzeń. Będzie Ci się wiodło szczególnie w karierze, ale życie prywatne nie będzie daleko w tyle. Czekają na Ciebie pozytywne oraz negatywne doświadczenia, ale tak to już jest. Ludzie urodzeni pod tym znakiem, kontrolowanym przez Wenus potrafią pokonać wszelkie upadki. Wagi wyróżniają się również swoim talentem artystycznym. Są inteligentne, sprawiedliwe i prawdziwe. Czasami ich nadmierliwa wrażliwość może być minusem.

Zimą, na początku 2019 roku, Waga może spodziewać się wielu wydarzeń. Po pierwsze, napotkasz nowe możliwości zawodowe, które będziesz musiał łapać od razu, jeśli nie chcesz ich przepuścić. Będzie to oznaczało dodatkową pracę, ale rezultat będzie tego warty. Decyzja należy do Ciebie. Dodatkowo, wpływ Merkurego w Byku, którego możesz spodziewać się szczególnie w marcu, sprawi, że będziesz czuł się bardzo seksualny. Możesz więc spodziewać się bardzo namiętnego okresu pomiędzy Tobą i osobą Tobie bliską.

Wiosna będzie bardzo podobna. Związki również będą miały szansę. Horoskop twierdzi, że jest to idealny czas na podjęcie kolejnego kroku. Razem z partnerem jesteście na tej samej fali, każda propozycja będzie zrozumiana. Nawet w karierze uda Ci się osiągać swoje cele.

Punktem zwrotnym może być lato 2019. W Twoim otoczeniu pojawi się fałszywa osoba, która będzie chciała Ciebie skrzywdzić. Tego razu nie możesz liczyć na pomoc innych. Sam będziesz musiał wziąć tę sytuację pod kontrolę, ponieważ tylko tak możesz się uczyć i rozbudowywać swoją osobowość.

Jesień będzie dla Wagi pozytywnym okresem czasu, szczególnie w karierze zawodowej. Wpływ Merkurego w Koziorożcu da Ci samo-kontrolę oraz umiejętność koncentracji. Wystarczy, że pójdziesz do pracy, a cel będzie na Ciebie czekał. Być może przyjdzie się poświęcić więcej czasu na pracę, ale na szczęście Twój partner i rodzina zrozumieją. Nie ma się więc czego bać.

Koniec 2019 roku spędzisz w spokoju i komforcie swojego domu. Wszędzie będzie otaczać Cię harmonia. Waga będzie dumna ze swoich wcześniejszych osiągnięć w pracy. Wolny czas możesz teraz spędzić na sprzątaniu lub uprawianiu ulubionego sportu.