Panna grudzień Horoskop 2023

Panna jest ostrożna, uważna, inteligentna i skrupulatna

Grudzień będzie dla Panny miesiącem dobrostanu duchowego. Nareszcie będziesz mieć czas na spokojne i kreatywne aktywności, takie jak malowanie czy gra na instrumencie, gdzie będziesz mógł wyrazić siebie i się zrelaksować. Będziesz teraz nieco bardziej wycofany, więc nie zmuszaj się do uczestnictwa w dużych wydarzeniach, aby nie narażać się na sytuacje stresowe, bo w takich przypadkach będziesz reagować przesadnie. Co jednak wpłynie na ciebie pozytywnie to czas spędzony z ludźmi, których kochasz. Z nimi poczujesz się bezpiecznie, co jest dokładnie tym, czego teraz potrzebujesz.

W grudniu będziesz zaniepokojony obecnością obcych ludzi na uroczystościach rodzinnych, co doprowadzi do kłótni z krewnymi. Jeśli planujesz duże spotkanie, powinieneś zastanowić się, czy nie lepiej byłoby znaleźć wymówkę i odwiedzić rodzinę osobno.
Panny powinny zdecydować się na relaks w zaciszu domowym w czasie wakacji. Dekoracje świąteczne poprawią samopoczucie, gdy starannie je przygotujesz, a jeśli jesteś na diecie, możesz o niej zapomnieć na kilka dni i częstować się tym, na co masz ochotę.

Panna styczeń >>