Rak grudzień Horoskop 2023

Emocjonalny, ale czuły charakter, kapryśny i powściągliwy

Grudzień obudzi w Raku wiele emocji. W tym okresie będziesz bardzo wrażliwy, czasem może nawet nadwrażliwy. Nie ma w tym jednak nic złego. Spróbuj jak najwięcej z tego skorzystać. Jako bardzo wrażliwa osoba będziesz w stanie łatwo rozpoznać, jak czują się ludzie wokół ciebie, aby móc im pomóc. Będziesz umiał też łatwo ocenić, co możesz im powiedzieć i w jaki sposób. Ta umiejętność wniesie dużo kreatywności. Ponieważ wiesz, co myślisz o rzeczach lub wydarzeniach, możesz łatwo wyznaczyć sobie cele i stać się szczęśliwszym.

W ostatnim miesiącu roku Raki będą niestabilne emocjonalnie. Będziesz musiał znacznie więcej czasu spędzać z rodziną i przyjaciółmi i będziesz bardziej opiekuńczy. Ponadto postarasz się dogadać z nowymi członkami rodziny, których prawdopodobnie spotkasz na uroczystościach rodzinnych. Powinieneś starać się kontrolować samego siebie, aby nie uważali Cię za natrętnego.
W grudniu również zaznasz melancholii. Ponadto zastanowisz się nad celami, które wyznaczyłeś sobie na ten rok, ale jeszcze ich nie osiągnąłeś. Nie martw się jednak o przeszłość i zamiast tego patrz przed siebie.

Rak styczeń >>