Rak grudzień Horoskop 2021

Emocjonalny ale wrażliwy charakter, humorzasty i powściągliwy

W ostatnim miesiącu roku Raki będą niestabilne emocjonalnie. Będziesz musiał znacznie więcej czasu spędzać z rodziną i przyjaciółmi i będziesz bardziej opiekuńczy. Ponadto postarasz się dogadać z nowymi członkami rodziny, których prawdopodobnie spotkasz na uroczystościach rodzinnych. Powinieneś starać się kontrolować samego siebie, aby nie uważali Cię za natrętnego.
W grudniu również zaznasz melancholii. Ponadto zastanowisz się nad celami, które wyznaczyłeś sobie na ten rok, ale jeszcze ich nie osiągnąłeś. Nie martw się jednak o przeszłość i zamiast tego patrz przed siebie.

Grudzień przyniesie pewne ułatwienie pod względem zobowiązań. Niemniej jednak jest bardzo możliwe, że w Twojej głowie utknie myśl, która nie będzie chciała z niej wyjść. Może wydarzyło się coś, z czym nie możesz się pogodzić. W tym przypadku spróbuj technik relaksacyjnych lub akupunktury i masażu. To pozwoli uwolnić zablokowaną energię z Twojego ciała. Każdy Rak ma za sobą ciężki, ale odmieniający rok. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.

<< Rak listopad