Byk grudzień Horoskop 2021

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

Byki poczują się całkowicie beztroskie w ostatnim miesiącu roku. Nie zawahają się przed wyrażeniem swoich uczuć, co pomoże im znaleźć wewnętrzną równowagę. Z radością odnowią wszystkie zapomniane związki i spotkają się ze swoimi bliskimi. Będziesz sceptyczny wobec nowo przybyłych do kręgu rodzinnego i nie będziesz miał ochoty z nimi rozmawiać.
W grudniu odprężysz się także pod względem stylu życia i diety, a co za tym idzie - będziesz objadać się słodyczami i nadużywać alkoholu, a to w dłuższej perspektywie może mieć na Ciebie negatywny wpływ.

W końcowej fazie tego roku wystrzegaj się pragnienia zakazanego owocu. Grudzień to miesiąc, w którym rodziny powinny się zjednoczyć, a w Twoim przypadku wydaje się, że trzymasz się od swojej z daleka. Przez Twoją głowę będą przewijać się niegrzeczne myśli i tematy tabu. Uważaj na niewierność; możesz jej gorzko pożałować. Na szczęście Byk jest w stanie szybko się zebrać i rozważyć za i przeciw. W przypadku niewierności, zazwyczaj przeważają argumenty przeciwko.

<< Byk listopad