Listopad Horoskop 2022

Listopad przyniesie nam transformację natury oraz coraz krótsze dni. Konsekwencją jest oczywiście mniejsza energia. Nic dziwnego, nawet pozycja planet na to wskazuje. Humor się zmienia w zależności od kolorów natury, a wszystko staje się szare. Jest to oczywiście naturalne. Te instynkty są w nas zakodowane.

Pozycja Wenus w Skorpionie przyniesie znaczne wahania nastroju, a zwłaszcza znaki wodne mogą spodziewać się bardzo sprzecznych myśli, które zabiorą dużo energii. W tym okresie będziesz musiał podjąć ważną decyzję w związkach, co nie będzie łatwe i może prowadzić do bezsenności. Ponieważ twoje obowiązki zawodowe również się kumulują, będziesz dążył do maksimum za wszelką cenę i będziesz robił wszystko z całych swoich sił. Pomyśl o swoim zdrowiu, prowadź zrównoważoną dietę i nie przeciążaj się. Świat się nie rozpadnie, jeśli czegoś nie skończysz.

Horoskop na Lipiec 2022, zaleca nam zastąpienie zmęczenia wesołymi wydarzeniami. W ten sposób możesz zregenerować straconą energię. Wiele na ciebie czeka, chociaż tak się nie wydaje. Poświęć czas na relaks. Szczególnie, że twoje ciało będzie tego miesiąca bardzo zajęte.

<< Październik Horoskop 2022