Listopad Horoskop 2020

Listopad przyniesie nam transformację natury oraz coraz krótsze dni. Konsekwencją jest oczywiście mniejsza energia. Nic dziwnego, nawet pozycja planet na to wskazuje. Humor się zmienia w zależności od kolorów natury, a wszystko staje się szare. Jest to oczywiście naturalne. Te instynkty są w nas zakodowane.

Z łatwością zrealizujemy nasze wizje i cele w listopadzie, co oznacza, że będziemy w stanie zrobić wiele. Będziemy czuć, że żadne wyzwanie nie jest za trudne, a to oznaczałoby również intensywny rozwój naszej osobowości. Nasze otoczenie będzie nas postrzegać jako bardzo życzliwych i wyrozumiałych, a zatem jeśli chodzi o relacje, wszystko będzie w harmonii.Wykorzystajmy ten okres na naszą poprawę, pracę nad naszymi wadami i ruszenie do przodu- zarówno w pracy, jak i w związkach.

Horoskop na Lipiec 2020, zaleca nam zastąpienie zmęczenia wesołymi wydarzeniami. W ten sposób możesz zregenerować straconą energię. Wiele na ciebie czeka, chociaż tak się nie wydaje. Poświęć czas na relaks. Szczególnie, że twoje ciało będzie tego miesiąca bardzo zajęte.

Grudzień Horoskop 2020 >>