Listopad Horoskop 2022

Listopad przyniesie nam transformację natury oraz coraz krótsze dni. Konsekwencją jest oczywiście mniejsza energia. Nic dziwnego, nawet pozycja planet na to wskazuje. Humor się zmienia w zależności od kolorów natury, a wszystko staje się szare. Jest to oczywiście naturalne. Te instynkty są w nas zakodowane.

Pozycja Wenus w Skorpionie przyniesie znaczne wahania nastroju, a zwłaszcza znaki wodne mogą spodziewać się bardzo sprzecznych myśli, które zabiorą dużo energii. W tym okresie będziesz musiał podjąć ważną decyzję w związkach, co nie będzie łatwe i może prowadzić do bezsenności. Ponieważ twoje obowiązki zawodowe również się kumulują, będziesz dążył do maksimum za wszelką cenę i będziesz robił wszystko z całych swoich sił. Pomyśl o swoim zdrowiu, prowadź zrównoważoną dietę i nie przeciążaj się. Świat się nie rozpadnie, jeśli czegoś nie skończysz.

Horoskop na Lipiec 2022, zaleca nam zastąpienie zmęczenia wesołymi wydarzeniami. W ten sposób możesz zregenerować straconą energię. Wiele na ciebie czeka, chociaż tak się nie wydaje. Poświęć czas na relaks. Szczególnie, że twoje ciało będzie tego miesiąca bardzo zajęte.

Grudzień Horoskop 2022 >>