Listopad Horoskop 2021

Listopad przyniesie nam transformację natury oraz coraz krótsze dni. Konsekwencją jest oczywiście mniejsza energia. Nic dziwnego, nawet pozycja planet na to wskazuje. Humor się zmienia w zależności od kolorów natury, a wszystko staje się szare. Jest to oczywiście naturalne. Te instynkty są w nas zakodowane.

Chociaż natura jest ponura, nie każdy to zaakceptuje. Pod wpływem Słońca i Merkurego Skorpiony i Strzelce skutecznie skupią się na swoich bliskich. Niezależnie od tego, czy chodzi o pomoc krewnym, czy wspieranie przyjaciół, zawsze będą pod ręką.Ten miesiąc to również idealny czas na przedświąteczne zakupy, które pozwolą Ci zaoszczędzić czas i energię. Ta aktywność może pomóc w odzyskaniu równowagi szczególnie znakom wodnym. Dodatkowo pamiętaj, że zima to również czas radości i dobrego samopoczucia, który doda Ci sił na nadchodzący rok.

Horoskop na Lipiec 2021, zaleca nam zastąpienie zmęczenia wesołymi wydarzeniami. W ten sposób możesz zregenerować straconą energię. Wiele na ciebie czeka, chociaż tak się nie wydaje. Poświęć czas na relaks. Szczególnie, że twoje ciało będzie tego miesiąca bardzo zajęte.

<< Październik Horoskop 2021