Listopad Horoskop 2020

Listopad przyniesie nam transformację natury oraz coraz krótsze dni. Konsekwencją jest oczywiście mniejsza energia. Nic dziwnego, nawet pozycja planet na to wskazuje. Humor się zmienia w zależności od kolorów natury, a wszystko staje się szare. Jest to oczywiście naturalne. Te instynkty są w nas zakodowane.

Z łatwością zrealizujemy nasze wizje i cele w listopadzie, co oznacza, że będziemy w stanie zrobić wiele. Będziemy czuć, że żadne wyzwanie nie jest za trudne, a to oznaczałoby również intensywny rozwój naszej osobowości. Nasze otoczenie będzie nas postrzegać jako bardzo życzliwych i wyrozumiałych, a zatem jeśli chodzi o relacje, wszystko będzie w harmonii.Wykorzystajmy ten okres na naszą poprawę, pracę nad naszymi wadami i ruszenie do przodu- zarówno w pracy, jak i w związkach.

Horoskop na Lipiec 2020, zaleca nam zastąpienie zmęczenia wesołymi wydarzeniami. W ten sposób możesz zregenerować straconą energię. Wiele na ciebie czeka, chociaż tak się nie wydaje. Poświęć czas na relaks. Szczególnie, że twoje ciało będzie tego miesiąca bardzo zajęte.

<< Październik Horoskop 2020