Lew grudzień Horoskop 2023

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

W grudniu Lew całkowicie podda się świątecznemu nastrojowi. Możesz zostawić pracę za sobą i skupić się na kupowaniu prezentów i przygotowaniach do świąt. Po długim czasie zobaczysz się z rodziną, więc poświęć im całą swoją uwagę i uważnie ich słuchaj, a będą za to wdzięczni. W tym okresie twoja wyobraźnia nie pozwoli ci zasnąć i będziesz musiał jakoś wprowadzić swoje pomysły w życie. Będziesz bardzo dobrze dogadywał się z dziećmi, zaoferuj rodzinie lub przyjaciołom, że zaopiekujesz się ich potomstwem jeśli nie masz jeszcze swojego.

W grudniu położenie Saturna w Wodniku wpłynie korzystnie na osoby spod znaku Lwa. Wszelkie ich działania skupią się na potrzebach rodziny. Podczas urlopu będziesz się zachowywać konserwatywnie - pielęgnując wszelkie tradycje. Odnajdziesz dzięki temu wewnętrzny spokój, który wpłynie korzystnie na Ciebie, Twoje dzieci i Twojego partnera, który będzie za to ogromnie wdzięczny.
W pierwszej połowie miesiąca staraj się unikać przeciążenia fizycznego oraz zbyt długiego przebywania na wolnym powietrzu. Pojawi się większa podatność na infekcje i choroby. Raczej nie chcesz przechodzić przeziębienia podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Lew styczeń >>