Lew grudzień Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W grudniu położenie Saturna w Wodniku wpłynie korzystnie na osoby spod znaku Lwa. Wszelkie ich działania skupią się na potrzebach rodziny. Podczas urlopu będziesz się zachowywać konserwatywnie - pielęgnując wszelkie tradycje. Odnajdziesz dzięki temu wewnętrzny spokój, który wpłynie korzystnie na Ciebie, Twoje dzieci i Twojego partnera, który będzie za to ogromnie wdzięczny.
W pierwszej połowie miesiąca staraj się unikać przeciążenia fizycznego oraz zbyt długiego przebywania na wolnym powietrzu. Pojawi się większa podatność na infekcje i choroby. Raczej nie chcesz przechodzić przeziębienia podczas Świąt Bożego Narodzenia.

Święta są już u Twoich drzwi, ale Twoje myśli zdają się być gdzie indziej. W głowie Lwa pojawiają się różne pytania moralne, a kiedy spotka się on z niesprawiedliwością, nie zawaha się interweniować. Grudzień daje Lwom pacyfistyczne nastawienie do życia, którego nie odczuwali wcześniej. Pamiętaj, że musisz dobrze traktować przede wszystkim siebie. Zadbaj o swoje ciało poprzez regularne ćwiczenia i zdrową dietę, a swoją duszę pielęgnuj np. poprzez medytację. Miałeś udany rok, więc nie ma sensu się stresować.

<< Lew listopad