Strzelec Horoskop 2017

Horoskop 2017 dla Strzelca będzie głównie stabilny w karierze jak i w życiu osobistym. Planeta Jupiter rządzi ludźmi urodzonymi pod tym znakiem zodiaku; będą oni mogli w pełni wykorzystać swoją umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Szczególnie w pierwszej połowie roku, kiedy gwiazdy będą w korzystnej i stabilnej pozycji – nawet w związkach. W drugiej połowie roku możesz spodziewać się zmian.

Na samym początku 2017 roku, ktoś w twoim sąsiedztwie będzie w potrzebie, być może jest to kolega z pracy, przyjaciel lub nawet twój partner. Nie wahaj się im pomóc. Być może wystarczy miłe słowo, ta osoba nigdy tego nie zapomni. W pracy narzucisz sobie wysokie tempo i dasz radę je utrzymać. Zależy ci na sukcesie w pracy.

Horoskop zaleca Strzelcowi, aby nie bał się wiosną poświęcić odpoczynek dla pracy. Opłaci się to długoterminowo. Na wakacje zawsze możesz pojechać później. Pamiętaj jednak, że relaks jest również ważny i nie poddawaj się dodatkowym stresom. W tym czasie zakwitniesz również w związkach – długoterminowe będą bardzo stabilne, a samotni mają wielką szansę na spotkanie bratniej duszy. Wystarczy otworzyć oczy.

W drugiej połowie roku, horoskop przewiduje, że Strzelec napotka problemy w związku. Dzięki ciągłej nieobecności z powodu pracy spotkasz się z brakiem zaufania ze strony partnera, szczególnie w lipcu. Postaraj się rozwiązać te problemy najszybciej jak to tylko możliwe. Inaczej sytuacja tylko się pogorszy. Nie powinieneś zapominać o członkach rodziny. Idealnym sposobem na uradowanie wszystkich jest zorganizowanie przyjęcia u ciebie w domu.

Niestety, jesienią Strzelec nie uniknie problemów w pracy. Oczywiście, nie uda ci się być skoncentrowanym cały czas i popełnisz błąd. Inni będą musieli go naprawić i nie będą słuchać twoich wyjaśnień. Po okresie porażki, na pewno nie powinieneś się poddawać. Oceń przeszłe wydarzenia i ucz się na swoich błędach; nawet negatywne doświadczenia są cenne. Horoskop pokazuje, że koniec 2017 może być wyzywający. Ostatecznie jednak rozwiążesz problemy w związku, więc możesz liczyć na wsparcie ze strony partnera oraz rodziny.

 

KontaktFacebook