Byk maj Horoskop 2024

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

Maj budzi w Byku ogromne pragnienie miłości i kontaktu fizycznego. Jednocześnie w tym miesiącu możesz stanąć w obliczu przesadnego zapotrzebowania na kontrolę i przywłaszczenie sobie partnera, co zdecydowanie nie jest pożądane, a wręcz przeciwnie, może prowadzić do rozczarowania. Dlatego pozbądź się swoich skłonności zaborczych, daj partnerowi przestrzeń i ciesz się chwilami spędzonymi razem. W tym okresie obudzi się nowa energia życiowa, a nowe możliwości otworzą się przed tobą w rozwoju osobistym, więc podążaj w tym kierunku i niczym się nie zniechęcaj.

W maju Byki odzyskają pewność siebie we wszystkich aspektach życia dzięki wpływowi Słońca. Dlatego jest to świetny czas, aby wrócić do rzeczy, których unikałeś myśląc, że nie jesteś wystarczająco dobry. Tym razem możesz być bardzo mile zaskoczony. Będziesz niezależny i nieco egocentryczny, więc lepiej będzie samemu się nimi zająć.
Ta gwiazda obdarza również ludzi tendencją do podporządkowywania sobie innych i rządzenia nimi. Lepszy czas na zastanowienie się nad wychowaniem dzieci może nie nadejść już w tym roku. Jednocześnie staraj się utrzymywać z nimi dobre relacje.

Byk czerwiec >>