Rak maj Horoskop 2024

Emocjonalny, ale czuły charakter, kapryśny i powściągliwy

W maju Rak będzie musiał zmierzyć się z problemami w związkach, które narastają od dłuższego czasu. Małe wskazówki, które przeoczyłeś, wyjdą na powierzchnię i zamienią się w poważniejsze problemy i będą musiały zostać rozwiązane. Jednak w tym czasie te problemy sprawią, że będziesz zmęczony i niechętny. Nie trzeba rozwiązywać wszystkiego naraz. Ważne jest, aby przynajmniej krok po kroku rozpoczynać zmiany. Jeśli nie masz partnera, ten okres nie będzie najlepszy do nawiązywania nowych relacji. Użyj go bardziej, aby zrozumieć swoje marzenia i potrzeby.

W maju Mars negatywnie wpłynie na wszystkich, którzy urodzili się pod tym znakiem. Będziesz miał tendencję do omijania problemów, odkładając je i rozwiązując później.
Z drugiej strony Twój instynkt ochronny będzie silniejszy niż zwykle. Jeśli ktoś bliski jest zagrożony, za wszelką cenę będziesz go bronił i nie zawahasz się użyć nawet siły fizycznej. Jednak ci z was, którzy będą próbowali stłumić swoje uczucia, odczują tylko nieuzasadniony gniew.

Rak czerwiec >>