Lew maj Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W maju osoby spod znaku Lwa będą bardzo zajęte, w szczególności w sprawach rodzinnych. Horoskop wskazuje, że może wydarzyć się coś, co odmieni całkowicie ich dotychczasowe życie. To może być miesiąc przepełniony miłością; możliwe, że otrzymasz wspaniałe wieści o czyimś ślubie lub ciąży. Czy dotyczyć to będzie Ciebie, czy członka rodziny, nie bój się cieszyć tymi wiadomościami.
Jednakże, pod wpływem planety, może pojawić się zazdrość. Możesz spędzać czas z przyjaciółmi, jednocześnie winiąc partnera, że nie spędza go z Wami. Spróbuj sobie uświadomić, że dla Partnera to nie zawsze może być miła forma spędzania czasu.
Ogólnie rzecz biorąc - doświadczysz w tym miesiącu dużo radości i spokoju. Pod ich wpływem będziesz mieć tendencję do zapominania na moment o obowiązkach takich jak praca czy szkoła. Zamiast będziesz cieszyć się czasem aktywnie spędzonym na świeżym powietrzu.

Maj przyniesie spokojne emocji co oznacza, że poczujesz wewnętrzny spokój mimo tego, że nie masz ku temu prawdziwych powodów. To tak, jakby wszystko po prostu się układało - niezależnie od tego, czy chodzi o relacje, karierę czy rozwój osobisty. Lwy muszą również uważać, by nie zapomnieć o swoim zdrowiu. Będziesz podatny na grypę i przeziębienie, dlatego zalecamy wzmocnienie swojej odporności poprzez odpowiednie nawodnienie i herbaty ziołowe. Jeśli do tej mieszanki dorzucisz sport, nic Cię nie dopadnie.

Lew czerwiec >>