Lew maj Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

W maju Lew zacznie myśleć o rodzinie. Połączy się to z potrzebą pogłębienia relacji z twoim partnerem i dziećmi. Wszystko inne w tym okresie odejdzie na bok, a ty skupisz się na swojej rodzinie i szczęściu. To uczyni cię idealnym partnerem i rodzicem. Jeśli jeszcze nie masz rodziny, ten miesiąc będzie idealnym czasem na poznawanie nowych ludzi i pogłębianie relacji. Skorzystaj więc z tej szansy, wyjdź do ludzi, otwórz się na nowe doświadczenia i bądź sobą: czekają na ciebie przyjemne chwile.

W maju osoby spod znaku Lwa będą bardzo zajęte, w szczególności w sprawach rodzinnych. Horoskop wskazuje, że może wydarzyć się coś, co odmieni całkowicie ich dotychczasowe życie. To może być miesiąc przepełniony miłością; możliwe, że otrzymasz wspaniałe wieści o czyimś ślubie lub ciąży. Czy dotyczyć to będzie Ciebie, czy członka rodziny, nie bój się cieszyć tymi wiadomościami.
Jednakże, pod wpływem planety, może pojawić się zazdrość. Możesz spędzać czas z przyjaciółmi, jednocześnie winiąc partnera, że nie spędza go z Wami. Spróbuj sobie uświadomić, że dla Partnera to nie zawsze może być miła forma spędzania czasu.
Ogólnie rzecz biorąc - doświadczysz w tym miesiącu dużo radości i spokoju. Pod ich wpływem będziesz mieć tendencję do zapominania na moment o obowiązkach takich jak praca czy szkoła. Zamiast będziesz cieszyć się czasem aktywnie spędzonym na świeżym powietrzu.

Lew czerwiec >>