Lew Horoskop 2020

Lew w 2020 roku skoncentruje się na pracy. Ludzie urodzeni pod tym ognistym znakiem, którego gwiazdą rządzącą jest samo Słońce, są bardzo nastawieni na cele i wytrwali, więc nie ma dla nich żadnego wyzwania zawodowego, które by ich przestraszyło. Posiadają silną energię, której często używają, by być w centrum uwagi. Lubią gdy sprawy idą po ich myśli, więc mają tendencję do bycia apodyktycznym, co nie zawsze jest mile widziane przez ich otoczenie.

Horoskop przepowiada, że na początku roku Lew spotka się z problemami w obszarach, które wcześniej zaniedbał. Bądź bardzo ostrożny i dyplomatyczny, przemyśl swoje relacjami i ścieżkę zawodową. Nie bój się poprosić jednego ze swoich przyjaciół, aby pomógł Ci w planowaniu, i pamiętaj, że nie możesz mieć wszystkiego od razu.

Wiosną nastąpi rozwój Twojej kariery. Oferty pracy przyjdą do Ciebie zewsząd, a niektóre z nich mogą wymagać wyjazdu za granicę. Tutaj musisz zastanowić się, czy naprawdę warto. Jako lew spełniasz się w roli przywódcy, więc nie czułbyś się spełniony jako zwykły pracownik. Jeśli masz w głowie pomysł na biznes, nadszedł idealny czas, aby zacząć działać.

Twoja sytuacja finansowa może być zagrożona w połowie 2020 roku, Co może prowadzić do depresji lub niepokoju. Pamiętaj, że jeśli wszedłeś w tą trudna sytuację, znowu znajdziesz wyjście. Ważne jest, aby nie wpadać w panikę ani nie oddawać swoich finansów w czyjeś ręce. Będą otaczać Cię osoby które niekoniecznie będą chciały pomoc Ci w kwestiach finansowych, Twoja sytuacja może się pogorszyć dzięki nim.

Od jesieni do końca roku będzie to sprzyjający czas dla relacji. W pracy Lew odnajdzie zasłużony spokój, więc będzie dużo miejsca na rodzinne wizyty lub wycieczki. Długotrwałe relacje będą bardzo silne, więc nawet jeśli przeszkoda stanie Ci na drodze, łatwo się z tym uporasz i pójdziesz dalej. Możesz wzmocnić je poprzez różne zajęcia sportowe, takie jak badminton lub tenis stołowy.