Byk lipiec Horoskop 2024

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

Lipiec będzie harmonijnym miesiącem dla Byka. Poczujesz się całkowicie komfortowo i będziesz cieszyć się każdą chwilą, którą przyniesie ci ten miesiąc. Obudzi się w tobie empatia, a ty staniesz się wsparciem dla swoich bliskich. Jednocześnie będziesz pełen energii, więc nie bój się wykorzystać jej w pełni. Będziesz bardzo sprawny fizycznie i szkoda byłoby nie skorzystać z tego np. na zajęciach sportowych z przyjaciółmi. Uważaj na urazy mięśni, na które będziesz bardziej podatny, nie zapomnij odpowiednio rozgrzać się przed ćwiczeniami.

Z nadejściem lipca na Byki najbardziej wpłynie Jowisz w pozycji Ryby, dzięki czemu poczujesz się zachwycony sobą i przestaniesz martwić się rzeczami, nad którymi nie masz kontroli. Zostaniesz wypełniony harmonią i inni też to odczują. Ponadto będziesz mógł obdarzyć tą harmonią innych. Dlatego nie oczekuj żadnych znaczących zmian w swoim życiu zawodowym.
Będzie to również idealny czas na skupienie się na duchowości, którą mogłeś niedawno zaniedbać. Spróbuj literatury, malarstwa lub medytacji, aby odnaleźć równowagę.

<< Byk czerwiec