Byk lipiec Horoskop 2021

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

Z nadejściem lipca na Byki najbardziej wpłynie Jowisz w pozycji Ryby, dzięki czemu poczujesz się zachwycony sobą i przestaniesz martwić się rzeczami, nad którymi nie masz kontroli. Zostaniesz wypełniony harmonią i inni też to odczują. Ponadto będziesz mógł obdarzyć tą harmonią innych. Dlatego nie oczekuj żadnych znaczących zmian w swoim życiu zawodowym.
Będzie to również idealny czas na skupienie się na duchowości, którą mogłeś niedawno zaniedbać. Spróbuj literatury, malarstwa lub medytacji, aby odnaleźć równowagę.

Z wpływem Marsa, lipiec będzie miesiącem, który usprawni myślenie i zdolność do efektywnej koncentracji. Byk będzie w stanie osiągnąć swoje cele i spełnić ambicje, oraz przenieść pewność siebie w obszar miłości. To tak, jakbyś właśnie odkrył swój urok, którego nigdy wcześniej nie ujawniałeś. Będziesz także czerpać korzyści z aktywności fizycznej, warto teraz poświęcić swój czas na sporty wytrzymałościowe. Zwiększą one przepływ krwi przez Twoje ciało, czyniąc Cię absolutnie nie do powstrzymania.

Byk sierpień >>