Byk sierpień Horoskop 2021

Silny i uparty, ale praktyczny i stanowczy

W sierpniu Byki odłożą na bok swoją naturalną nieśmiałość i otworzą się na nowe relacje, które mogą być cenne dla ich przyszłości, niezależnie od tego czy będzie to partner, przyjaciel czy kolega. Nie bój się pokazać kim naprawdę jesteś; osoby wokół Ciebie bardzo to docenią. Zmierz się również z opiniami innych.
Będziesz również bardzo sprawny fizycznie, nie krępuj się więc uprawiać czynności manualnych lub sportów, na które zwykle nie masz odwagi. Zaimponujesz sobie, a to da Ci dodatkową pewność siebie.

Przez cały sierpień Twoja energia będzie przyciągać mnóstwo ludzi, ale uważaj na fałszywych przyjaciół. Ktoś może pojawić się z powrotem w Twoim życiu i chociaż jego zamiary będą wydawać się dobre, tak naprawdę mogą knuć coś za Twoimi plecami. Miej oczy i uszy szeroko otwarte oraz wykorzystaj swoje ogromne zdolności umysłowe do szybkiego znalezienia tego szczura! Byk ma również tendencję do wpadania w niezdrowe nawyki, więc strzeż się złych wyborów żywieniowych lub nadmiernego spożycia alkoholu i innych używek.

Byk wrzesień >>