Lew lipiec Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W tym miesiącu, dzięki wpływowi planety Wenus, osoby spod znaku Lwa doświadczą w życiu w harmonii i ciepła. Dzięki swojej zdolności nawiązywania nowych relacji, zawrzesz wiele nowych, interesujących znajomości. Co więcej, będziesz dysponować sporymi pokładami cierpliwości, które pomogą Ci wysłuchać osób, z którymi niekoniecznie chcesz mieć styczność na co dzień.
Wpływ planety może spowodować, iż pojawi się również zazdrość. Chociaż będziesz spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, to jednocześnie możesz obwiniać swojego partnera za to, że nie poświęca Ci tyle czasu, ile potrzebujesz. Spróbuj zrozumieć, że nie zawsze spotkania z Twoimi przyjaciółmi muszą być postrzegane przez partnera jako miłe.
W sierpniu wiele osób spod znaku Lwa doświadczy w swoim życiu przyjemnych i niezapomnianych chwil, dzięki swojej dominującej planecie – Słońcu. Będziesz sobie świetnie radzić w pracy, zyskasz podziw wśród swoich współpracowników. Podejmując trudne decyzje - zaufaj swojej intuicji, a szczęście będzie Ci sprzyjać. Staniesz się bardziej ambitną osobą, zostanie to dostrzeżone przez Twoich przełożonych. Jednakże zważaj na relacje z kolegami i koleżankami, które prawdopodobnie trochę się pogorszą.
Znakomicie odnajdziesz się w sprawach biznesowych, takich jak negocjacje dotyczące sprzedaży, wynajmu i wielu innych transakcji finansowych. Nie będziesz musiał szukać atrakcyjnych ofert, bo to one znajdą Ciebie. Szkoda by było z nich nie skorzystać.

W tym okresie uważaj na nadmierne wydatki. Zalecamy utworzenie rezerwy finansowej, ponieważ potencjalnie wysokie koszty mogą nawet kosztować Cię utratą dachu nad głową. Jednak Lwy nie powinny wpadać w panikę, ponieważ zachowają się odpowiedzialnie ze swoimi finansami i wszystko będzie dobrze. W lipcu rozbudzi się w Tobie pragnienie materialnych przyjemności, jednak zawsze zastanów się, czy naprawdę trzeba kupić konkretną rzecz. Zakupu nowego telewizora lub czegoś takiego zawsze można dokonać innym razem.

Lew sierpień >>