Lew Horoskop 2019

W życiu osobistym oraz w karierze zawodowej możesz spodziewać się wielu wydarzeń. Gwiazdy w Horoskopie Lwa 2019 są pełne przeróżnych doświadczeń. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są pod kontrolą Słońca, a ich cechy pomagają im w osiągnięciu tego, czego chcą w karierze. Lwy mają silną twórczość i są naturalnymi liderami. Są również pewne siebie, odważne i otwarte podczas rozmów. To wszystko czasami powoduje, że tracą takt.

Początek 2019 roku nie będzie łatwy dla Lwa. Pozycja planet jest raczej negatywna, szczególnie w karierze zawodowej. Możesz się również spodziewać upadku swoich ambicji. Z drugiej strony będzie to stabilny okres dla związków. Lwy w związkach mają szansę na wzmocnienie zaufania oraz podjęcie następnego kroku.

Po wcześniejszych niepowodzeniach, Horoskop nareszcie zapowiada nadejście pozytywnego okresu. Wiosną 2019 roku, wydarzenia zaczną się ruszać na pełnych obrotach. Merkury aktualnie znajduje się w Bliźniętach, co daje ci pewność siebie. Twoja umiejętność do argumentów jest bardzo dobra. Przekonasz każdego napotkanego i wygadasz się z każdej niewygodnej sytuacji. Dlatego powinieneś wykorzystać tą umiejętność szczególnie w pracy. Teraz masz możliwość na zdobycie swojego celu. Wystarczy, że się trochę postarasz.

Z drugiej strony, lato 2019 roku należy do miłości oraz życia osobistego, które Lew trochę zaniedbał w poprzednich miesiącach. Horoskop pokazuje również, że w Twoim otoczeniu pojawi się odpowiedni partner lub dobry przyjaciel. Ludzie samotni mogą spodziewać się dużo zabawy, długich letnich nocy pełnych flirtowania oraz namiętności.

Jesienią, Lew nie uniknie stresu. Za bardzo obijałeś się w pracy, więc teraz masz dużo do nadrobienia. Pod napięciem możesz być opryskliwy, co nie pomoże Ci również w życiu prywatnym. Dlatego Horoskop zaleca Ci trzymanie emocji pod kontrolą. Inaczej wpadniesz w tarapaty. Potencjalny stres i nerwy możesz świetnie wykorzystać w sporcie - dodatkowo zrobisz coś dla swojego zdrowia.

Pod koniec 2019 roku, Lew będzie pod wpływem Wenusa w Koziorożcu. W związku będziesz bardzo odpowiedzialny i po paru niepowodzeniach, zmienisz swoje podejście z impulsywnego na bardziej profesjonalne. Ta zmiana znacznie Cię wynagrodzi, szczególnie w związkach. Nawet w pracy wszyscy patrzą na Ciebie bardzo poważnie. Dzięki temu, będziesz mógł łatwo naprawić poprzednie błędy i wkrótce wyjdziesz na prostą. Wtedy wszyscy będą chcieli być na Twoim miejscu.