Lew Horoskop 2017

Według gwiazd, pierwsza połowa 2017 roku, skoncentruje się bardziej na związkach Lwów. Możesz jednak spodziewać się sukcesu również w karierze. Jesienią, pojawi się bardzo korzystna oferta. Ludzie urodzeni pod tym znacznym i autorytatywnym znakiem, którym rządzi Słońce, będą musieli pokonać pewne przeszkody, ale na końcu wszystko będzie tego warte. To zdobyte doświadczenie bardzo cię wzbogaci. Twoja osobowość będzie bardziej zbalansowana. Ponownie będziesz mógł znaleźć wewnętrzny spokój.

Horoskop twierdzi, że na początku roku, ciężko będzie ci osiągnąć w pracy to czego chcesz. Staraj się nie mieć pustych nadziei, bądź realistyczny. Dobrze wiesz, że lepiej skoncentrować swoją energię gdzie indziej. Nie wpadaj w depresję. Wykorzystaj ten czas w życiu osobistym i socjalnym. Wyjdź i odnów stare kontakty. W marcu 2017 roku, będziesz miał świetną okazję na spotkanie bratniej duszy, gwiazdy są po twojej stronie.

Wiosną, Lwy mogą cieszyć się harmonią w związkach – świeże zauroczenie lub wzajemna zależność w związku. Wszystko idzie według planu. Wykorzystaj ten spokojny i stabilny czas dla rozmów o przyszłości. Spędź trochę czasu również na relaksie.

Z punktem zwrotnym roku, horoskop zaleca ci być ostrożnym. Lew nie powinien przepuścić ważnych wydarzeń z powodu nowego związku. Stój nogami na ziemi. Inaczej możesz przepuścić wyjątkową ofertę pracy, jaka się już nie powtórzy.

Nie staraj się wymuszać od życia pewnych rzeczy. Pogódź się z faktem, że nie zawsze masz nad wszystkim kontrolę. Kiedy do tego dojdziesz, poczujesz się o wiele lepiej i nie będziesz aż tak zestresowany. Dbaj o swoje zdrowie.

Z pojawieniem się jesieni oraz zimy, Lew nie będzie miał wiele czasu na relaks. Po pokonaniu kryzysu w związku, musisz skoncentrować się na innych priorytetach. W pracy, będziesz musiał nadrabiać. Dzięki swojej walecznej naturze, wszystko ci się uda. Najważniejsze, nie poddawaj się i zawsze staraj się utrzymywać swoja motywację, nie tylko dla siebie, ale również dla otaczających cię ludzi. W ten czas, możesz spodziewać się również zasłużonego awansu w pracy. W końcu zbierzesz owoce swoich starań. Bądź gotowy na spotkanie swojego szczęścia.

 

KontaktFacebook