Horoskop 2021

Co nas czeka w 2021 roku? Nasz zespół astrologów udzieli Ci jasnej odpowiedzi na to pytanie. Generalnie energia tego roku przyniesie zmiany, szczególnie w relacjach. Skłoni nas również do introspekcji, abyśmy mogli spodziewać się wielkich zmian w stylu naszego myślenia.

Na początek ujawnimy, że rok 2021 przygotował dla nas zwroty w relacjach - czy to w rodzinie, partnerstwie czy przyjaźni. Pozycja Urana zachęca nas do zbadania naszych uczuć i priorytetów, a następnie do oceny, czy bliscy nam ludzie identyfikują się z nimi. Jeśli nie, ten rok pokaże, czy warto utrzymywać relacje dalej, czy nie.

Jowisz w Wodniku rozbudzi w Was pragnienie niesienia pomocy innym. Energia ta może pomóc Znakom Ognia pokonać egocentryzm, a zatem zharmonizować relacje z otoczeniem. Z drugiej strony energia może zaszkodzić Znakom Powietrza, które mają bardzo humanitarny charakter, ponieważ myśleli tylko o innych i zapominali o swoich potrzebach.

W 2021 roku zdamy sobie również sprawę z tego, ile mocy naprawdę posiadamy. Wzrośnie nasza intuicja, a także zdolność do wyrażania siebie, co pozwoli nam zrozumieć, że tworzymy własną rzeczywistość. W związku z tym odczujemy pragnienie zmiany naszego życia na lepsze.

Jeśli chodzi o pracę, Twoi przełożeni lub klienci zauważą Twoje świeże pomysły. Możesz sam siebie zaskoczyć zauważając, skąd pochodzą rewolucyjne myśli. Prawdopodobnie nie wyjaśnisz swoim kolegom, że Twoja inspiracja pochodzi z pozycji Jowisza w Wodniku, ale to nie zmienia faktu, że będzie to miało kluczowe znaczenie dla Twojego kreatywnego myślenia.

Otrzymasz możliwość działania zgodnie ze swoimi wartościami. Jeśli posłuchasz wewnętrznego głosu, który w tym roku będzie dla Ciebie bardzo łatwy, nie spojrzysz na życie z perspektywy oporu, ale raczej uwierzysz, że wszystko jest na właściwym miejscu.