Waga Horoskop 2020

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi są rządzeni przez Wenus, co nadaje im bardzo delikatną i wrażliwą osobowość. Często wyraża się to poprzez sztukę, czy to taniec, malarstwo, modę czy muzykę. Ten rok będzie dla Wag pełen emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych, spowodowanych przez Saturna.

W pierwszych miesiącach 2020 roku nabierzesz nowych doświadczeń, ale tym razem, niestety negatywnych. Pod wpływem Saturna w Koziorożcu będziesz się martwić o niepowodzenie lub odrzucenie, które w skrajnych przypadkach może doprowadzić do depresji. W tych chwilach ważne jest, aby uświadomić sobie, że nie ma się czego bać, ponieważ błędy pomagają nam rozwijać się i poprawiać każde nasze działanie.

Wiosną Waga doświadczy znacznie bardziej pozytywnego okresu. Będzie wiele okazji do wzmocnienia relacji rodzinnych, z których naprawdę powinieneś skorzystać. W tym okresie, szczególnie w marcu, twój horoskop będzie również sprzyjał miłości. Jeśli myślałeś o zaangażowaniu, małżeństwie lub jakiejkolwiek innej formie deklaracji miłosnej, nadszedł czas na podjęcie niezbędnych kroków.

Wraz z nadejściem lata gwiazdy przyniosą Ci kilka ofert pracy, a być może nawet awans. Teraz Waga powinna naprawdę skupić się na karierze i może pomyśleć o zainwestowaniu swoich oszczędności, jeśli rozważał to wcześniej. Zwykle unikasz pochopnych decyzji, co jest dobrą cechą. Teraz to może obrócić się przeciwko tobie. Dlatego pomyśl o zmianie i skonsultuj ją z kimś, komu ufasz całkowicie.

Od września do końca roku stracisz kontakt z rzeczywistością. Znajdziesz zajęcie, którym poświęcisz serce i duszę. Horoskop sugeruje, aby nie zmuszać się do niczego. Nie ma nic złego w pozostaniu w domu i pozwalaniu, by wyobraźnia szalała, robiąc coś kreatywnego, zamiast bawić się z przyjaciółmi.

Przez cały rok 2020 na pewno będą chwile, które sprawią, że poczujesz się, jakbyś w ogóle nie radził sobie z emocjami. Pamiętaj, że możesz zapanować nad tym dzięki działaniom takim jak joga lub medytacja.