Lew styczeń Horoskop 2022

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W styczniu poczuj się jak nowonarodzony pod każdym względem. Dobrym sposobem na uwolnienie się od zeszłorocznych stereotypów może okazać się wyjazd za granicę. Jowisz będzie Twoim przewodnikiem,dzięki któremu uporasz się z każdym napotkanym problemem.Jednak w drodze lub w domu,powstrzymaj swoje dominujące i wybuchowe zachowanie.Inni mogą być zniechęceni ciągłymi argumentami.
Pod koniec miesiąca unikaj zabiegów chirurgicznych,ponieważ znajdziesz się pod wpływem pełni księżyca.Zadbaj o swój układ krwionośny, unikając palenia oraz spożywania produktów z dużą zawartością cholesterolu.

Lew jest z natury jednym z najsilniejszych przywódców wśród znaków zodiaku, a podczas tego roku rozwinie tą umiejętność jeszcze bardziej. Osobom urodzonym pod tym znakiem styczeń zapewni interesujące możliwości pracy, które natychmiast wykorzystają. Uwielbiają wyzwania i będą ciężko pracować, aby pokonać ich ogromną ilość. Twoje życie zawodowe będzie się rozwijać niezależnie od tego, czy jesteś pracownikiem, czy przedsiębiorcą. Jednak pod presją pracy uważaj, aby nie zapomnieć o bliskich Ci osobach. One również potrzebują Twojej uwagi.

<< Lew grudzień