Lew styczeń Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

Styczeń szykuje dla Lwa wiele sukcesów w pracy. Twoi przełożeni zauważą twoje zaangażowanie i mogą zaoferować ci wyjazd służbowy za granicę. Twoje umiejętności prowadzenia dyskusji zrobią z ciebie prawdziwego negocjatora, z czego skorzystasz nie tylko w swojej pracy, ale również w życiu codziennym. Nic cię nie powstrzyma i będziesz bardzo rozważny. Więc jeśli unikałeś pewnych problemów, teraz jest czas, żeby je rozwiązać. Jeśli chodzi o relacje z przyjaciółmi, lepiej przemyśl wszystko wcześniej, aby niczego nie żałować.

W styczniu poczuj się jak nowonarodzony pod każdym względem. Dobrym sposobem na uwolnienie się od zeszłorocznych stereotypów może okazać się wyjazd za granicę. Jowisz będzie Twoim przewodnikiem,dzięki któremu uporasz się z każdym napotkanym problemem.Jednak w drodze lub w domu,powstrzymaj swoje dominujące i wybuchowe zachowanie.Inni mogą być zniechęceni ciągłymi argumentami.
Pod koniec miesiąca unikaj zabiegów chirurgicznych,ponieważ znajdziesz się pod wpływem pełni księżyca.Zadbaj o swój układ krwionośny, unikając palenia oraz spożywania produktów z dużą zawartością cholesterolu.

Lew luty >>