Strzelec Horoskop 2016

Pod panowaniem największej planety Układu Słonecznego - Jowisza ludzie urodzeni w tym znaku zodiaku są optymistami i są znani ze swoich szybkich i pewnych decyzji. Według gwiazd horoskop na 2016 rok nie będzie łatwy dla Strzelca, zwłaszcza z końcem tego roku. Ale, możesz spodziewać się sukcesów w swojej karierze; w relacji więcej będzie bierności aniżeli wielkich zwrotów wydarzeń.

Wejdziesz w rok 2016 z nową energią. Strzelec, jako autorytet z natury odniesie sukces szczególnie w pracy w tym okresie. Przyjazny stosunek do przełożonych przynajmniej zdobędzie ci nagrodę. Z drugiej strony, horoskop radzi, abyś nie był zbyt pobłażliwy. Współpracownicy mogą myśleć, że mogą robić wszystko i pozostają bezkarni. Bądź ostrożny jeśli chodzi o twoje zdrowie.

Nie zaniedbuj swoich znajomych i rodziny, nawet jeśli teraz lubisz swoją pracę. Twój partner może nawet stać się podejrzliwy. Kilka miłych gestów, to wszystko co musisz zrobić, aby uniknąć problemów. Unikaj kłótni za wszelką cenę; będziesz miał tylko tendencję, aby wydobyć stare problemy, które nie są istotne w tej chwili. Pomyśl także o swoim ciele i o sporcie.

Ktoś w twoim otoczeniu znajdzie się w trudnej sytuacji w lecie 2016 roku. Nie bądź egoistą; pomimo faktu, że masz dużo pracy, nie wahaj się, aby pomóc. Później być może będziesz sam potrzebował pomocy. Ciepłe miesiące przyniosą pragnienia do twojego życia intymnego. Single spod znaku Strzelca mogą wybrać się na "polowanie", które będzie bardzo udane. Długie noce pełne namiętności i romantyzmu czekają na ciebie. Ci, którzy są w związkach mogą liczyć na harmonię i pokój. Po wakacjach będziesz zrelaksowany i gotowy, aby ponownie pracować. We wrześniu istnieje duża szansa, według horoskopu, aby dokonać znaczących zmian w twojej karierze. Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy jest to właściwy czas, aby to zmienić.

Przełomowy moment nastąpi w październiku. Horoskop pokazuje, że w twojej karierze będziesz walczyć, aby utrzymać obecną pozycję. Popełnisz błąd, który będzie musiał być naprawiony przez twoich przełożonych. Może to było tylko z powodu twojego zaniedbania, ale nikogo to nie obchodzi w tym momencie. Musisz skupić teraz całą swoją uwagę na pracy. Nie pozwól, by cokolwiek ci przeszkadzało. Koniec tego roku będzie ponownie spokojniejszy. Spędź Boże Narodzenie z rodziną i ze swoim partnerem. Osobowość Strzelca będzie dużo silniejsza w tym roku.

 

KontaktFacebook