Rak Horoskop 2017

Znakiem zodiaku Rak, rządzi naturalny satelita Ziemi – Księżyc. Ludzie urodzeni pod tym znakiem są wrażliwi i emocjonalni, z powodu ich empatii. Gwiazdy jednak nie mają łatwego horoskopu na rok 2017, szczególnie pod koniec roku. Odnośnie twojej kariery, przygotuj się raczej na pasywność niż na duże skoki. Z rozwojem roku, rozwinie się twoja osobowość.

Na samym początku roku 2017 nie będziesz próżnować. W pracy będziesz się bardzo starać podczas gdy inni śpią lub nie dają rady. Jeśli podtrzymasz tak wysokie tempo pracy, możesz spodziewać się wynagrodzenia. Z drugiej strony nie jest to dobry pomysł, abyś brał pracę ze sobą do domu. Powinieneś spędzać swój wolny czas z rodziną i bliskimi. Spędź trochę czasu na odpoczynku.

Z pojawieniem się wiosny, Rak może spodziewać się pozytywnej energii w związkach. Będziesz otoczony przez dobrych i wesołych ludzi. Nie staraj się żyć w idealnej bańce i odciąć od zewnętrznego świata. Trzymaj oczy otwarte, szczególnie jeśli jesteś samotny i poszukujesz bratniej duszy. W ten czas jest największa szansa na romans. Kto wie, może to obróci się w stały związek. Dlatego powinieneś udać się do ludzi i bawić się.

Latem 2017, Rak może spodziewać się harmonii i dobrobytu w związku. Po wakacjach we dwoje, będziesz niesamowicie wypoczęty i gotowy na więcej wymagającej pracy. W sierpniu, masz ostatnią szansę na znaczne zmiany w karierze. Nie przepuść swojej okazji, jeśli jest ciekawa oferta to łap się za nią. Według horoskopu teraz jest dobry czas na hazard.

Z nadchodzącym końcem roku, horoskop pokazuje, że Rak wpadnie w kłopoty w pracy. Tym razem nie licz na zewnętrzną pomoc. Musisz dać sobie radę sam. To doświadczenie może tobą wstrząsnąć, ale w końcu bardzo cię wzmocni. Dodatkowo, dzięki twojej pracowitości, będziesz mógł wszystko obrócić na drugą stronę i zasłużona nagroda niedługo będzie twoja.

 

KontaktFacebook