Lew wrzesień Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

Wrzesień i rozpoczynający się nowy rok szkolny będą bardzo spokojne dla Lwa. W tym miesiącu odkryjesz swój talent muzyczny, który zdecydowanie powinieneś zacząć rozwijać. Spróbuj zapisać się na kurs śpiewu lub gry na instrumencie: poszerzysz swoje horyzonty i zaspokoisz swoją kreatywną duszę. W tym miesiącu obudzą się również twoje umiejętności kulinarne i zaczniesz eksperymentować z różnymi przepisami. Unikaj jednak słodyczy, bo z dużą łatwością przybierzesz na wadze. Lepiej skup się na ilości pitej wody i spożywaniu zdrowej ilości warzyw.

Osoby spod znaku Lwa bardzo dobrze poradzą sobie z wrześniowym stresem. Dzięki temu będą wytrwale trwać przy rodzinie w jej najtrudniejszych momentach, oferując swoje wsparcie. Pozostanie im również dużo energii na inne czynności. Postaraj się poświęcić czas na sprawy, które przez dłuższy czas były odkładane na później. Będziesz o krok przed innymi.
W październiku u osób spod znaku Lwa przebudzą się romantyczne zmysły. Zajmij się przygotowaniem niespodzianki dla swojego partnera, na pewno nie zabraknie Ci inspiracji i pomysłów. Po długim czasie przebywania razem zasługujecie na chwilę spędzoną w ciszy. Wyczuj odpowiedni moment na ujawnienie niespodzianki. Źle wybrany moment może doprowadzić do kłótni.

<< Lew sierpień