Lew wrzesień Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

Osoby spod znaku Lwa bardzo dobrze poradzą sobie z wrześniowym stresem. Dzięki temu będą wytrwale trwać przy rodzinie w jej najtrudniejszych momentach, oferując swoje wsparcie. Pozostanie im również dużo energii na inne czynności. Postaraj się poświęcić czas na sprawy, które przez dłuższy czas były odkładane na później. Będziesz o krok przed innymi.
W październiku u osób spod znaku Lwa przebudzą się romantyczne zmysły. Zajmij się przygotowaniem niespodzianki dla swojego partnera, na pewno nie zabraknie Ci inspiracji i pomysłów. Po długim czasie przebywania razem zasługujecie na chwilę spędzoną w ciszy. Wyczuj odpowiedni moment na ujawnienie niespodzianki. Źle wybrany moment może doprowadzić do kłótni.

Z nadejściem tego miesiąca prawdopodobnie nie unikniesz konfliktów. Mogłoby się wydawać, że Lew celowo szuka interakcji, w których jest w stanie wyrazić swój gniew i niezadowolenie. Wrzesień zmusi cię do obwiniania innych za własne błędy. Zanim zdecydujesz się na kłótnię, zastanów się dwa razy, czy warto. Słowa potrafią leczyć, ale także ranić. Później możesz żałować swoich aroganckich uwag.

Lew październik >>