Lew czerwiec Horoskop 2021

Odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty jest Lew

W czerwcu osoby spod znaku Lwa będą pod wpływem silnego oddziaływania Marsa. To połączenie będzie się przejawiało w nieprzewidywalności oraz nerwowości. Pojawią się trudności z przeciwstawieniem się negatywnej energii innych i zachowaniem spokoju. Przygotuj się na częste kłótnie.
Z drugiej strony, zaletą tego połączenia jest to, że będziesz w świetnej formie; staniesz się osobą aktywną fizycznie i przedsiębiorczą. Krótko mówiąc ani przez chwilę nie będziesz siedzieć bezczynnie. Stale będziesz poszukiwać zajęć, które całkowicie Cię pochłoną i nigdy nie będziesz mieć ich dość. Jednakże zachowaj zdrowy rozsądek i postaraj się nie chwytać zbyt wielu srok za ogon. W przyszłości może się okazać, że nie jesteś w stanie sobie z natłokiem nowych zajęć.

Lwy słyną ze swojej umiejętności do przekładania teorii na praktykę, a czerwiec będzie właśnie takim miesiącem. Przyciągną Cię książki, dokumenty, lektury i wszystkie inne narzędzia, które pozwolą Ci rozwijać się, głównie na poziomie osobowości. Wydaje się, że jest to teraz Tobie niezbędne, więc bardzo dobrze. Dobra relacja z samym sobą prowadzi do dobrych relacji z innymi. Twoja wiedza przyda Ci się w przyszłości.

Lew lipiec >>