Lew czerwiec Horoskop 2024

Lew jest odważny, pewny siebie, asertywny i otwarty

Czerwiec zadziała na Lwa pobudzająco. Znajdziesz się w sytuacjach, które mocno na ciebie wpłyną i obudzą bardzo silne emocje, z którymi nie będziesz umiał sobie poradzić. Dodatkowo wszystko będziesz odbierał bardziej personalnie niż kiedykolwiek wcześniej, co tylko wzmoży twój wybuch emocji. Z drugiej strony, nadmiar energii umożliwi ci osiąganie dobrych wyników w sporcie i nabycie nowych umiejętności. Będziesz miał ogromny potencjał, więc użyj go i wystartuj w zawodach.

W czerwcu osoby spod znaku Lwa będą pod wpływem silnego oddziaływania Marsa. To połączenie będzie się przejawiało w nieprzewidywalności oraz nerwowości. Pojawią się trudności z przeciwstawieniem się negatywnej energii innych i zachowaniem spokoju. Przygotuj się na częste kłótnie.
Z drugiej strony, zaletą tego połączenia jest to, że będziesz w świetnej formie; staniesz się osobą aktywną fizycznie i przedsiębiorczą. Krótko mówiąc ani przez chwilę nie będziesz siedzieć bezczynnie. Stale będziesz poszukiwać zajęć, które całkowicie Cię pochłoną i nigdy nie będziesz mieć ich dość. Jednakże zachowaj zdrowy rozsądek i postaraj się nie chwytać zbyt wielu srok za ogon. W przyszłości może się okazać, że nie jesteś w stanie sobie z natłokiem nowych zajęć.

Lew lipiec >>