Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Związek to relacja dwóch osób, które doskonale się rozumieją, lubią dzielić się swoimi doświadczeniami, pomysłami, marzeniami i snują wspólne plany na przyszłość. Dokładnie tym cechuje się bycie parą. Znane przysłowie mówi, że „co dwie głowy to nie jedna” i jest to prawda. Gdyby człowiek był sam, z kim mógłby dzielić swoją radość, zmartwienia czy problemy? Innymi słowy, to prawdziwy dar mieć kogoś, kto Cię wspiera, gdy tego potrzebujesz. Powinniśmy to bardziej doceniać.

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny tworzy 12 znaków zodiaku, które podzielono według czterech żywiołów: ognia, wody, ziemi i powietrza. Wszystkie znaki są w pewnym stopniu kompatybilne ze sobą. Jedne bardziej, inne mniej, a reszta tworzy idealną parę.

Ogniste znaki zodiaku to Baran, Lew i Strzelec. Znaki przypisane do żywiołu wody to Ryby, Rak i Skorpion. Znaki żywiołu ziemi to Byk, Panna i Koziorożec. Bliźnięta, Waga i Wodnik to natomiast znaki powietrzne, które zawsze trzymają głowę w chmurach.

Mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, ale nie jest to zawsze prawda. Za przykład możemy wziąć połączenie wody i ognia. Woda gasi ogień, więc Ryby mogłyby oswoić namiętnego Lwa. Ponieważ jednak jest to sprzeczne z jego naturą, ten związek nie ma obiecującej przyszłości. Z kolei powietrze wznieca ogień, dlatego Bliźnięta są idealnym partnerem dla Byka, ponieważ doskonale go rozumieją.

Według horoskopu miłosnego te same znaki zodiaku przyciągają się i najbardziej się rozumieją, ale wszędzie można znaleźć wyjątki. Jednym z takich przypadków jest połączenie dwóch znaków ognistych – Lwa z Lwem – aż iskry lecą. Niestety te iskry mogą spowodować pożar. Połączenie dwóch Raków jest już jednak bardziej spokojne i łagodne, dlatego nic nie może ich niemile zaskoczyć.

Znaki ogniste najlepiej rozumieją się ze znakami powietrza, a także ze sobą nawzajem. Tutaj z kolei istnieje ryzyko dwóch skrajności – mogą się kochać albo nienawidzić. Znaki wodne są w stanie zrozumieć znaki żywiołu ziemi. Związek dwojga ich przedstawicieli jest pełen pasji, ale także i harmonii. Znaki powietrza rozumieją się najlepiej ze sobą nawzajem. Mają sobie wiele do powiedzenia, najchętniej spędziłyby całe życie z głową w chmurach, są urodzonymi optymistami.

Niezależnie od tego, jaki znak zodiaku ma Twój partner, nawet jeżeli Wasze znaki nie są kompatybilne, nie trać nadziei! Każdą skałę można skruszyć, a każdy szczyt można zdobyć. To zależy tylko od Twojej siły i cierpliwości. Jeżeli naprawdę tego chcesz, drzwi są dla Ciebie otwarte. W związku ważne jest zrozumienie siebie nawzajem, dlatego warto słuchać swojego partnera. Dzięki temu można się czegoś nauczyć albo przynajmniej odnaleźć pomysł na przyszłość.

 

Horoskop miłosny