5.10. 2015

Horoskop krok po kroku

Jak wiadomo, aby znaleźć swój horoskop musimy przynajmniej znać datę swoich urodzin. Niewiele ludzi jednak wie, że inne informacje są tak samo ważne: miejsce urodzenia-miejsce geograficzne w sieci geograficznej i dokładny czas narodzin (przynajmniej godzina). Kiedy mamy te dodatkowe informacje otwiera się przed nami nowy świat. Horoskop stworzony specjalnie dla ciebie.

Horoskop krok po kroku

Jak to działa w teorii? Najważniejszą rzeczą jest ustalenie skali elementów i jakości. Klasyfikacja ta tyczy się głównie ludzi którzy podlegają jednym z dwunastu znaków zodiaku. Istnieją cztery elementy (ogień, powietrze, woda i ziemia) i trzy jakości astrologiczne (podstawowe, stałe, zmienne). Logicznie pod każdą jakością są cztery znaki zodiaku które możemy zobaczyć w danej tabeli:

  PODSTAWOWE STAłE ZMIENNE
OGIEń Baran Lew Strzelec
POWIETRZE Waga Wodnik Bliźnięta
WODA Rak Skorpion Ryby
ZIEMIA Koziorożec Byk Panna

Dana klasyfikacja jest bardzo ważna dla ustalenia siły i energii horoskopu, który ma wpływ na nas oraz aby sprawdzić podstawowy temperament każdego znaku.

Następnym krokiem jest nauka znaku Wschodzącego. Musisz znać godzinę swoich urodzin, abyśmy mogli lepiej zrozumieć i poznać cechy charakteru danej osoby. Co znaczy znak Wschodzącego? Jest to pierwsze i najważniejsze (kardynał) źródło które decyduje podstawowe aspekty osoby. Długość zdrowia, charakter i wygląd. Dany fakt połączony z twoją główną planetą (znaną jako regent), należy do każdego znaku, daje nam informacje o życiu danej osoby. Jej sukcesy, osiągnięcia, wyniki.

Podczas składania horoskopu musimy pamiętać o pozycjach słońca, księżyca i innych planet i ich miejscach w astrologicznych domach. Taki dom może być woybrażany jako wolna przestrze? pozostawiona dla jednego znaku zodiaku w granicach. Jest ich dwanaście, tak samo jak znaków zodiaku. Ich ułożenie jest inne dla każdej osoby i zależy na geograficznym miejscu i dacie narodzin. Taka interpretacja moze nam powiedzieć bardzo dużo o karierze danej osoby, w czym im się będzie wiodło a w czym nie.

Astrologia nie jest łatwa ale mamy nadzieję, że dany artykuł pomoże wam ją zrozumieć i nauczyć się przynajmniej podstaw jak działają horoskopy. Pozwólcie drużynie naszych doświadczonych astrologów martwić się o reszte.