2.9. 2020

Gdzie udać się na wakacje? Twój znak zodiaku Ci podpowie!

Zastanawiasz się, gdzie wybrać się na wakacje, zrelaksować się i naładować baterie? Może i masz wiele pomysłów, ale nie możesz znaleźć właściwego. Co powiesz na pozostawienie wyboru gwiazdom i wzięcie pod uwagę swojego znaku zodiaku? W końcu coś o Tobie wie - nawet twój idealny typ wakacji. Przekonajmy się!

Gdzie udać się na wakacje? Twój znak zodiaku Ci podpowie!

Baran
Ten znak uwielbia przygody, więc spokojne wakacje nad morzem nie byłyby odpowiednie. Bardziej aktywny byłby pobyt, na przykład w górach, gdzie mogą udać się na wyczerpujące wędrówki.

Byk
Miłośnik jedzenia. Niezależnie od tego, czy gotują samodzielnie, czy też opiekują się restauracją, ich kubki smakowe muszą być całkowicie zaspokojone. Dlaczego nie skoncentrować wakacji na jedzeniu?

Bliźnięta
Znak Bliźniąt jest z natury bardzo ciekawy - nie znoszą nudy i pociąga ich wszystko, co stymuluje ich mózg. Dubaj, Nowy Jork czy Londyn brzmią świetnie.

Rak
Rak kładzie ogromny nacisk na rodzinę, a w przypadku wakacji lokalizacja nie jest tak ważna jak to, z kim się wybierają. Wycieczki krajoznawcze są odpowiednie, ponieważ będziesz w stanie wchłonąć wiele informacji, które możesz później omówić z bliskimi.

Lew
Lew to znak ognia - staje się dziki, gdziekolwiek pójdzie. Twoje wakacje powinny przypominać imprezę. Na przykład przygoda na łodzi w kręgu znajomych będzie dla Ciebie absolutnie niezapomnianym przeżyciem.

Panna
Panna bywa bardzo nerwowa. Dlatego wakacje powinny być dla Ciebie naprawdę relaksujące - miejsce, w którym będziesz mógł się zamknąć i oderwać od zmartwień. Wypady skupiające się na regeneracji zdrowotnej są absolutnie idealne.

Libra
Waga jest jednym z najbardziej artystycznych znaków zodiaku - niełatwo jest wybrać wakacje, które byłyby dla nich satysfakcjonujące. Polecamy odwiedzenie Lizbonę - miasto sztuki.

Skorpion
Skorpion jest najbardziej zadowolony, gdy może być liderem. Najlepiej będzie, jeśli zorganizujesz wakacje dla przyjaciół lub rodziny. Zrób sobie przerwę w pracy, pozostań w egzotycznym kraju i opracuj plan na każdy dzień.

Strzelec
Dla Strzelców obcowanie z naturą jest niezbędne, ponieważ dzięki temu są w stanie zdobyć energię do życia. Wakacje na kempingu będą najlepsze. Zabierz znajomych na wycieczkę i obóz w dowolnym miejscu.

Koziorożec
Ziemski znak Koziorożca, niezwykle pracowity i ambitny, jest zafascynowany historią. Odpowiednimi wakacjami dla nich będą wszelkie wakacje, podczas których będą mogli zwiedzać zabytki i edukowa się na temat historii.

Wodnik
Wodnik jest bardzo humanitarnym znakiem, dlatego powinien wybrać wakacje, na których będzie mógł pomagać innym. Wolontariat lub turystyka to absolutnie idealny wybór.

Ryby
Znak wodny Ryb jest bardzo intuicyjny, bezinteresowny, ale także romantyczny - jeśli chcesz naprawdę cieszyć się wakacjami, weź ze sobą lepszą połówkę. Weekend wellness lub pobyt nad morzem jest dobry.