Czerwiec Horoskop 2017

Miesiąc Czerwiec ma na nas duży wpływ, chociaż często nie chcemy się do tego przyznać. Zwiastuje lato i wakacyjne miesiące, co oczywiście gra z ludzką psychiką. Jest to czas, kiedy chcemy zacząć absurdalne diety, parę dni przed rozpoczęciem sezonu na stroje kąpielowe. Przygotujmy się więc na dodatkową dozę stresu.

Czerwiec razem z połączeniem Wenusa oraz Byka przyniesie bardzo intensywny okres czasu. Nie tylko w sferze miłości (chociaż i tam czekają cię romantyczne i pełne pasji gesty), ale również w postrzeganiu otaczającego cię świata. Wsparcie Merkurego w Bliźniętach spowoduje, że będziesz rozwijał swoją wyobraźnię. Wpływ Marsa, wchodzącego do Raka sprawi, że skoncentrujesz się na rodzinie i swoim domie. Najlepiej będziesz się czuł w znanym środowisku.

Horoskop na czerwiec 2017 zaleca wszystkim racjonalne zachowanie. Nie daj się oślepić pragnieniami, zawsze patrz na sytuacje realistycznie. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów czy sytuacja warta jest ryzyka. Tylko w taki sposób możesz spokojnie przeżyć ten miesiąc.

Lipiec Horoskop 2017 >>


 

KontaktFacebook