15.1. 2023

Chiron

W horoskopie Chiron symbolizuje nasze wewnętrzne rany. Asteroida ta została nazwana na cześć centaura-mądrego nauczyciela i uzdrowiciela. Wiedząc o tym, w jakim znaku znajdował się Chiron w momencie naszych narodzin, może pomóc nam to zidentyfikować nasze słabości. Jednak pokaże również dar, który mamy do uzdrawiania innych.

Chiron

Chiron doświadczył w swoim życiu trzech poważnych cierpień. Pierwszym z nich było odrzucenie przez rodziców. Byli przerażeni jego widokiem i został odrzucony jako ich syn. Został nauczycielem wielu starożytnych bohaterów, jego druga udręka została przypadkowo spowodowana przez jednego z jego uczniów, który postrzelił go zatrutą strzałą. Jego półboskie pochodzenie uratowało mu życie, ale bardzo cierpiał. Po daremnych próbach wyleczenia się zdał sobie sprawę, że jego jedynym wyjściem jest śmierć. Biorąc na siebie ciężar klątwy Prometeusza, w końcu zmarł. Po śmierci bogowie przenieśli go z podziemi do nieba, gdzie odzyskał nieśmiertelność w konstelacji centaurów.

Znak Barana

Zmagają się z myślą o porażce i wyrażaniu własnej tożsamości. Dostrzegają ukryte mocne strony innych, dzięki czemu są doskonałymi mentorami.

Znak Byka

Mają trudności z uznaniem swojej wartości. Są współczujący i bezinteresowni, dlatego są świetnymi towarzyszami.

Znaku Bliźniąt

Czują się odepchnięci i cierpią z powodu niskiej samooceny. Są w stanie leczyć innych słowami pełnymi miłości.

Znak Raka

Ich rany są związane z dzieciństwem. Czują się porzuceni i niekochani, co utrudnia im nawiązywanie nowych relacji. Potrafią zrozumieć innych bez słów i ich pocieszyć.

Znak Lwa

Brakuje im uznania innych i doświadczają ciągłej walki o osiągnięcie doskonałości. Motywują i inspirują ludzi wokół siebie.

Znak Panny

Czują się niekompletni, co przejawia się w nierealistycznie wysokich standardach. Chętnie pomagają i są doskonałymi nauczycielami lub lekarzami.

Znak Wagi

Czują się tak, jakby w życiu brakowało im bratniej duszy. Jednocześnie cierpią z powodu krzywdzących relacji. Są genialnymi słuchaczami.

Znak Skorpiona

Lęk przed intymnością i brak pewności siebie prowadzą do zazdrości i problemów w związkach. Ta trwająca całe życie walka pozwala im zajrzeć pod powierzchnię i dogłębnie zrozumieć innych.

Znak Strzelca

Trudno jest im znaleźć w życiu cel, spowodowany zniszczeniem zasad i przekonań w okresie dojrzewania. Ich sposób myślenia czyni z nich wyjątkowych filozofów.

Znak Koziorożca

Wykorzystują swój fach, aby wyrazić swoją osobowość i zdobyć uznanie. Rany są często związane z relacją z ojcem lub autorytetem. Reprezentują wielkich pracowników i są gotowi poświęcić się dla innych.
Znak Wodnika

Czują się pozbawieni wsparcia lub pomijani i jakby nigdzie nie pasowali. Ich umysły pracują w wyjątkowy sposób, dzięki czemu mogą pomóc w rozwiązywaniu złożonych problemów.

Znak Ryby

Cierpią oni z powodu poczucia zdrady i niesprawiedliwości w swoim życiu, często stawiając się w pozycji ofiary. Są bardzo współczujący i łatwo wczuwają się w innych.