Panna wrzesień Horoskop 2021

Ostrożny, uważny, ale inteligentny i skrupulatny jest znak Panny

Pod wpływem Słońca, Panny będą bardzo gościnne i wielkoduszne. Kiedy ktoś poprosi Cię o pomoc, wyciągniesz rękę pomocy bez wahania. Możesz nawet zostać wolontariuszem lub zgłosić się na oddanie krwi, aby zaspokoić tę potrzebę.
We wrześniu wykażesz również pragnienie dominacji. Dlatego chętnie podejmiesz się organizacji swoich współpracowników, co prawdopodobnie się opłaci. Co więcej, będziesz chciał kontrolować swojego partnera i prawdopodobnie zawsze będziesz stawiać na pierwszym miejscu swoje interesy. Nadmiar zarozumialstwa może zrujnować Twój związek.

Z początkiem nowego miesiąca praca wyjdzie na pierwszy plan. W miejscu pracy będzie panować silna nerwowość i niepewność, a Ty możesz nawet poczuć się jak na skraju kompletnego załamania nerwowego. Wypalenie zawodowe to nie żarty, więc jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej pracy naucz się mówić "nie". Twoje zdrowie psychiczne jest znacznie ważniejsze i jeśli nie możesz się uspokoić wypróbuj np. medytację. Wrzesień będzie testem kariery, z którego Panna może wyjść silniejsza niż kiedykolwiek.

Panna październik >>