Panna wrzesień Horoskop 2023

Panna jest ostrożna, uważna, inteligentna i skrupulatna

We wrześniu obudzą się w Pannie instynkty macierzyńskie. Będziesz chciał spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, którym bardzo się to spodoba i razem będziecie się dobrze bawić. Jeśli nie masz dzieci, szkoda będzie nie wykorzystać tego nastroju, więc zaoferuj znajomym opiekę nad ich pociechami, na pewno to docenią. Jeśli planujesz ze swoim partnerem założenie rodziny, teraz jest na to idealny moment. W tym okresie będziesz duszą towarzystwa, jednocześnie twoje zamiłowanie i chęć pomocy zwierzętom wzrośnie. Możesz pomóc w schronisku lub nawet zaadoptować jakieś zwierzę.

Pod wpływem Słońca, Panny będą bardzo gościnne i wielkoduszne. Kiedy ktoś poprosi Cię o pomoc, wyciągniesz rękę pomocy bez wahania. Możesz nawet zostać wolontariuszem lub zgłosić się na oddanie krwi, aby zaspokoić tę potrzebę.
We wrześniu wykażesz również pragnienie dominacji. Dlatego chętnie podejmiesz się organizacji swoich współpracowników, co prawdopodobnie się opłaci. Co więcej, będziesz chciał kontrolować swojego partnera i prawdopodobnie zawsze będziesz stawiać na pierwszym miejscu swoje interesy. Nadmiar zarozumialstwa może zrujnować Twój związek.

Panna październik >>